Pomoc doradcy kredytowego?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Czesław1998
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 20:32

Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: Czesław1998 »

Kto z was konsultował się kiedykolwiek z doradcą kredytowym? Powiedzcie mi, było warto? Chciałbym zgłosić się do czasnakredyt.pl, ale wolę się najpierw upewnić, że faktycznie się dogadamy.
Awatar użytkownika
Andżelika1976
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2020, 23:28

Re: Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: Andżelika1976 »

Brałam kredyt na fotowoltaikę i przez wszystkie formalności z tym związane pomagali mi przejść doradcy z CzasNaKredyt. Jestem im ogromnie wdzięczna, bo sama nie połapałabym się w tym, a z ich strony mogłam jeszcze liczyć na fachowe doradztwo.
żądło

Re: Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: żądło »

Wiecie, że istnieje coś takiego jak zwrót kosztów kredytu ? Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze, że prowizja zwracana jest wyłącznie na wniosek klienta, który spłacił wcześniej swoje zobowiązanie kredytowe.
JonekBÓLT

Re: Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: JonekBÓLT »

Jeżeli nie macie za bardzo rozeznania w tych wszystkich kwestiach finansowych to taki doradca kredytowy na pewno będzie dobrym rozwiązaniem.

natto witamina k2
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Pomoc doradcy kredytowego?

Post autor: chylka »

Ja się polecam zgłosić do https://tadam-finanse.pl/ jeśli chodzi o kredyty. Zarówno te konsolidacyjne czy gotówkowe. Bardzo fajną ofertę mają. Zdecydowanie najlepszą a sprawdzałam w wielu miejscach bo właśnie zależało mi żeby to wszystko było rozsądnie i z głową zrobione
ODPOWIEDZ