ponpran.pl opinie

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
soko
Posty: 16
Rejestracja: 22 wrz 2019, 17:30

ponpran.pl opinie

Post autor: soko »

korzystał ktoś z was z usług firmy pronpan? potrzebuję firmy do naszego biura kilka pokoi, socjal - muszę mieć kogoś sprawdzonego bo poprzednia firma zrezygnowała.
Awatar użytkownika
adder
Posty: 8
Rejestracja: 14 paź 2019, 11:46

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: adder »

Hej u nas jest ta firma w korpo - według mnie wszystko bez zarzutu. Panie są miłe i mega sprawnie dają rade ze sprzątaniem.
Awatar użytkownika
stylowy
Posty: 14
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:29

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: stylowy »

Jeśli ciekawią was przeróżne ciekawe informacje dotyczące aranżacji wnętrz, to gorąco zachęcam do zerknięcia na moją stronę www. Dokładamy starań, by systematycznie pojawiały się tu profesjonalne informacje. W serwisie znajdziecie artykuły dotyczące budowy domu, aranżacji oraz ekonomii. http://aldimex.pl/
Awatar użytkownika
aver
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2019, 13:48

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: aver »

No to prawda, też u nas współpracujemy z tą firmą - przedee wszystkim profesjonalnie, nikt nikomu nie przeszkadza, porządek jest cały czas.
Awatar użytkownika
irmina-73
Posty: 6
Rejestracja: 10 cze 2019, 6:08

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: irmina-73 »

Korzystałam z usług firmy ponpran i mogę ją serdecznie polecić. Mam bardzo dobrą opinię na jej temat. Wszystkie zlecenia realizuje solidnie i w wyznaczonym czasie - nie mogę jej nic zarzucić.
Awatar użytkownika
jasława1993
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2019, 20:51

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: jasława1993 »

Jeśli zależy Ci na rzetelnej firmie, to śmiało możesz nawiązać z nią współpracę. Pracują tam odpowiedzialne i punktualne osoby, osobiście jestem bardzo zadowolona. Wszystko da się z nimi uzgodnić.
Awatar użytkownika
Przedpełk
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2019, 12:37

Re: ponpran.pl opinie

Post autor: Przedpełk »

Zdecydowanie, to chyba najlepsza firma we Wrocławiu. W dodatku mają bardzo korzystne ceny!
ODPOWIEDZ