primepropertypoland opinie

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
aver
Posty: 23
Rejestracja: 28 lip 2019, 13:48

primepropertypoland opinie

Post autor: aver »

Czy ktoś szukał z was mieszkania do wynajęcia za pomocą firmy prime property poland? Muszę znaleźć mieszkanie dla naszego zagranicznego pracownika na 2 lata i szukam opinii o tej firmie, czy warto?
Awatar użytkownika
aktywna
Posty: 253
Rejestracja: 20 sty 2019, 14:08

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: aktywna »

Szukałam raz mieszkanie z ta firmą. I bardzo szybko poszło. Też dla pracownika ale nie miał jakiś specjalnych wymagań. Firma sprawnie wszystko załatwiła.
Awatar użytkownika
wizyta
Posty: 138
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:29

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: wizyta »

Bardzo sprawnie działają. Biorą pod uwagę wskazówki klienta i nie marnują niepotrzebnie naszego czasu. Jak mają konkretną ofertę to dopiero dzwonią. Bardzo precyzyjni.
Awatar użytkownika
lenka
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2019, 18:36

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: lenka »

Dobra firma. Dba o klienta. Słuchają co sie mówi i konsultują rózne rzeczy. Bardzo dobra współpraca. Jeszcze skorzystam jak bedę mieć taką potrzebę.
Awatar użytkownika
Arlie
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: Arlie »

Zacznij od szukania poprzez przeglądarkę. Wątpię, żebyś tutaj znalazł rzetelną opinię. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
Niezależność emocjonalna to potęga, warta milion razy więcej niż niezależność finansowa, która najczęściej pomaga tylko przez pewien czas lub wcale.
Awatar użytkownika
bajka
Posty: 114
Rejestracja: 27 cze 2019, 18:21

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: bajka »

Bardzo dobra firma. Szukali kiedyś mieszkania dla naszej pracownicy. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bezproblemowo. Nie ma problemu z kontaktem, widać, że zależy im na kliencie :)
Awatar użytkownika
milka
Posty: 46
Rejestracja: 06 paź 2019, 16:45

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: milka »

Bardzo fajna firma. Dbają o klientów, biorą pod uwagę jego zdanie i wskazówki. My jesteśmy bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 46
Rejestracja: 06 paź 2019, 16:45

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: milka »

Szukałam mieszkania z tą firmą. Wszystko poszło bardzo szybko i profesjonalnie. Według mnie to bardzo dobra firma z odpowiednim podejściem do klientów. Na twoim miejscu nie wahałabym się

lenovo yoga 2 android czy windows
Awatar użytkownika
polka
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2019, 6:10

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: polka »

Szukałam przez neta i trafiłam na tę firmę. Bardzo szybko ogarnęli temat. Ja szybko miałam sprawę załatwioną i mogę polecić.
Awatar użytkownika
ulma
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 10:07

Re: primepropertypoland opinie

Post autor: ulma »

Korzystam z ich usługi. Dodatkowo także z innych. Zobacz dokładnie co oferują bo poza samym wirtualnym adresem może Ci się przydać np reklama. Działają sprawnie.
ODPOWIEDZ