Program do fakturowania - jaki

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Poziś

Program do fakturowania - jaki

Post autor: Poziś »

Na jaki program do fakturowania online postawić, który jednocześnie usprawni procesy księgowe? Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję i oczywiście też nie szukam rozwiązań do dużej firmy które muszą mieć ogrom funkcjonalności. Pozdrawiam!
TomaszPeś

Re: Program do fakturowania - jaki

Post autor: TomaszPeś »

My stawiamy na program Faktura VAT w wydaniu Standard od RafSoft i tak jak pisze poprzednik również u nas jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na odpowiednim poziomie. No i plusem jest zdecydowanie wsparcie techniczne oraz częste aktualizacje.
DamianEś

Re: Program do fakturowania - jaki

Post autor: DamianEś »

Również zdecydowaliśmy się postawić na program Faktura VAT 2021 i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku. No i za darmo go sobie przez miesiąc przetestujecie.
Poziś

Re: Program do fakturowania - jaki

Post autor: Poziś »

DamianEś pisze: ↑11 paź 2021, 14:57 Również zdecydowaliśmy się postawić na program Faktura VAT 2021 i przyznam, że jeśli chodzi o dobry program do fakturowania to on w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku. No i za darmo go sobie przez miesiąc przetestujecie.
O proszę dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę w takim razie jak to dokładnie u nich wygląda.
Lipeń

Re: Program do fakturowania - jaki

Post autor: Lipeń »

W takim razie mam nadzieję, że nasze wskazówki się przydadzą bo rzeczywiście jeśli szukacie przede wszystkim skutecznego, wydajnego i konkretnego programu ułatwiającego zarządzanie księgowością to tutaj program Faktura VAT 2021 Standard naprawdę dobrze wypada.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Program do fakturowania - jaki

Post autor: Eliza »

A czy ktoś z Was słyszał może o takim programie jak mega tech? Z tego, co mi wiadomo, to pozwala on na przykład na drukowanie faktur w różnych językach. W niektórych firmach taka funkcja może się okazać bardzo przydatna. A może ktoś z Was miał już okazję korzystać z tego programu?
katiaa

Re: Program do fakturowania - jaki

Post autor: katiaa »

A na faktura vat darmowy program znacie jakiś? Czy coś jesteście mi w stanie polecić, co chociażby mogłabym przetestować przez jakiś czas? Tak pytam, ponieważ szukam czegoś dla siebie, co ułatwi mi zarządzanie i wystawianie faktur. Co przykładowo myślicie o Intaxo? Bo wpadłam na nich w sieci i mnie zainteresował..
ODPOWIEDZ