Przesyłka kurierska

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
bolo
Posty: 107
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:24

Przesyłka kurierska

Post autor: bolo »

Interesuję się przesyłkami zagranicznymi. Od jakiegoś czasu kuszę się na tamtejsze okazje, jednak przepłacam, jeśli chodzi o wysyłkę przedmiotu. Zastanawiam się więc, czy można zamówić kuriera zagranicznego, na przykład z Holandii do Polski i ile to może kosztować? Oczywiście paczki nie są jakieś tam kolosalnie duże, maksymalnie 2 kg, z wielkością, a bo ja wiem, do 70 cm. Co sądzicie? Może mnie to dużo wynieść, czy niekoniecznie?
Awatar użytkownika
spirit
Posty: 65
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:05

Re: Przesyłka kurierska

Post autor: spirit »

Z tego co podaje twoja paczka będzie miała standardowy wymiar w związku z czym nie będzie wcale taka droga. Możesz ją bezpośrednio zamówić na stronie internetowej kuriera DHL bądź GLS, ale także u innych firm zewnętrznych. ogólnie Z tego co wiem paczka może kosztować do powiedzmy 70 zł, ale to już cena być może zawyżona. Dokładnie wyliczysz jej koszt na stronach kurierskich za pomocą kalkulatora.
Awatar użytkownika
special
Posty: 56
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:46

Re: Przesyłka kurierska

Post autor: special »

Dzięki za porady, ja właśnie też zastanawiałam się jak nadać standardową przesyłkę do Włoch i teraz przynajmniej wiem, ile może kosztować. Wstępnie mam zamiar iść po prostu na pocztę i nawet przepłacić i być spokojną o nadanie paczki, jak i jej dostarczenie. Dostanę list przewozowy i będę mogła w razie co śledzić postęp jej dostarczenia. W sumie to nie jest taka zła sprawa, nawet jak się więcej zapłaci.
Awatar użytkownika
Sprite88
Posty: 71
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:52

Re: Przesyłka kurierska

Post autor: Sprite88 »

Special, nikt Ci nie powie, żebyś na pocztę nie szła, a na pewno je ja, ale wydaje mi się, że popełnisz błąd, skoro mamy takiego rzetelnego kuriera jak Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ , który do tego przesyła znacznie taniej. Oczywiście nie mówię, że z pocztą coś jest nie tak, ale po co przepłacać za tę samą usługę? Niepotrzebne to jest, ale jak mówię, zrobisz, jak zechcesz.

plastikowe zębatki
ODPOWIEDZ