Sklepy z dziecięcymi akcesoriami

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
ludolfa90
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 21:09

Sklepy z dziecięcymi akcesoriami

Post autor: ludolfa90 »

Cześć forumowicze. Podzielicie się ze mną adresami internetowymi sprawdzonych przez was sklepów z akcesoriami dla dzieci? Takich, gdzie dostanę na przykład akcesoria do karmienia i inne podobne rzeczy. Będę wam wdzięczna:)

wiatrówki długie
Awatar użytkownika
ada-93
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2020, 5:24

Re: Sklepy z dziecięcymi akcesoriami

Post autor: ada-93 »

Moim zdaniem mało jest tak dobrze zaopatrzonych sklepów, jak akuku-sanok.pl i właśnie tam polecam kupować akcesoria dla dzieci. Poza tym ceny są o wiele lepsze niż u konkurencji, a jakość produktów na 5 z plusem. Nie mam zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
Kludia
Posty: 75
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:24

Re: Sklepy z dziecięcymi akcesoriami

Post autor: Kludia »

Jest sporo takich sklepów. Zwłaszcza w internecie jest w czym wybierać. Jeśli wiesz czego szukasz to już połowa sukcesu. U mnie w rodzinie niedawno pojawił się maluch więc często przeglądam akcesoria dla dzieci. Można trafić nawet na takie cuda jak tu https://mrbobas.pl/kubek-niekapek-nuk-m ... y-230ml-8m - kubek niekapek. Dotychczas nie znałam takich produktów :)
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: Sklepy z dziecięcymi akcesoriami

Post autor: fanaberia33 »

Obecnie można znaleźć sporo sklepów z akcesoriami dla maluchów. Zauważyłam, że wielu rodziców chwali sklep Tulisie.pl za jakość ich towarów. Ceny też mają w porządku, a w ich ofercie są pieluchy, zabawki czy nosidełko dla niemowlaka . Sklep dba o jakość, bo zależy im na bezpieczeństwie dzieci. Dodatkowo część środków z każdej transakcji przekazują na akcje charytatywne.
Awatar użytkownika
Adana
Posty: 26
Rejestracja: 17 cze 2019, 11:02

Re: Sklepy z dziecięcymi akcesoriami

Post autor: Adana »

Kilka lat temu faktycznie był problem z zakupem takich rzeczy. Dziś sklepów jest mnóstwo i zdecydowanie jest w czym wybierać. Gdybym miała coś proponować to byłby to sklep Nobo Bobo. Mają szeroki asortyment - od produktów dla dzieci, do wyprawki, po produkty dla tych nieco starszych jak np. takie https://nobobobo.pl/nocniki/ nocniki Pourty - także interaktywne i grające. Warto sprawdzić, bo ceny też zachęcające.
ODPOWIEDZ