Ślub i wesele w plenerze

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tatiana-89
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 6:53

Ślub i wesele w plenerze

Post autor: Tatiana-89 »

Hej! Z narzeczonym zdecydowaliśmy się wyprawić ślub i wesele w plenerze, bo taki klimat najbardziej nam odpowiada. Poszukujemy więc odpowiedniej sali weselnej w okolicach Warszawy. Możecie nam jakieś polecić? Będę wdzięczna :)
Awatar użytkownika
Stanislawa1970
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:22

Re: Ślub i wesele w plenerze

Post autor: Stanislawa1970 »

Najpiękniejsze wesele, na jakim byłam, młodzi zorganizowali w Folwarku Ruchenka. Otoczenie natury, pogawędki przy ognisku, chodzenie boso, coś wspaniałego. Przyjrzyjcie się tej ofercie, myślę, że wam się spodoba :)
Awatar użytkownika
bolo
Posty: 107
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:24

Re: Ślub i wesele w plenerze

Post autor: bolo »

O, to musi być fajna sprawa, nie powiecie mi, że nie? Oczywiście wiem, że to jest bardziej wymagająca nawet uroczystość, ale za to fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza będzie miała co robić. Bo przecież uwiecznić takie wesele nie będzie łatwo. A można zdecydowanie wykorzystać otaczającą przyrodę.. Coś pięknego.
Twiyą

Re: Ślub i wesele w plenerze

Post autor: Twiyą »

Na wesele w plenerze polecam Zajazd u George'a. Mają super teren na taką imprezę. Alejki, ławeczki, wszystko wypielęgnowane i zadbane. Plus naprawdę dobre jedzenie, widać, że ktoś gotuje z pasją i z sercem. I ceny też mają konkurencyjne, a jak na taką miejscówkę to powiedziałabym nawet, że dość niskie.
Violuś

Re: Ślub i wesele w plenerze

Post autor: Violuś »

Wraz z nadejściem wiosny i wzrostem temperatury, rozpoczyna się w Polsce sezon na śluby organizowane w plenerze. Takie ceremonie mają naprawdę wyjątkową atmosferę, którą wszyscy wspominają z uśmiechem przez długie lata. Śluby plenerowe stają się z roku na rok coraz bardziej popularne, dlatego warto przyjrzeć się im nieco bliżej. Takie ślub y kierują sie swoimi prawami warto więc je poznać zanim przystąpimy do działania.Zajrzyj tutaj - a śluby w plenerze nie będą miały przed tobą żadnych tajemnic.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Ślub i wesele w plenerze

Post autor: Eliza »

Bez względu na to, czy Wasze wesele będzie się odbywało w plenerze, czy na sali, na pewno przydadzą się jakieś dodatkowe atrakcje dla gości ;) Co powiecie na coś takiego jak foto lustro? Mi osobiście bardzo się to podoba, moim zdaniem to świetna alternatywa dla fotobudki :) Goście na pewno będą zadowoleni ;)
Czarków

Re: Ślub i wesele w plenerze

Post autor: Czarków »

No bardzo fajny pomysł, oby pogoda jeszcze dopisała do tego wszystkiego. Ja jeszcze zastanowiłabym się nad jakimś super zespołem. Jeżeli lubisz klimaty takie jak Bayer Full to masz szczęście bo akurat weszła taka możliwość https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ aby wystąpili oni na twoim weselu :)
ODPOWIEDZ