Spersonalizowane kubki

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ariadna
Posty: 2
Rejestracja: 05 kwie 2020, 5:20

Spersonalizowane kubki

Post autor: Ariadna »

Gdzie waszym zdaniem warto zamówić spersonalizowany kubek z własnym nadrukiem? Chciałabym wręczyć takie upominki moim pracownikom, ale nie wiem, gdzie ich szukać. Może wy mi coś podpowiecie :)

awex lider
Awatar użytkownika
Karyna
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2020, 17:19

Re: Spersonalizowane kubki

Post autor: Karyna »

Kiedyś zamawiałam takie kubki od trofeasportowe.com. Produkują też fantastyczne dyplomy papierowe i grawerowane, które mogą być na przykład wręczone klientom biznesowym. Bardzo polecam, bo zarówno cena, jak i jakość produktów jest super :)
Awatar użytkownika
OskarKlopot
Posty: 3
Rejestracja: 09 lip 2020, 18:59

Re: Spersonalizowane kubki

Post autor: OskarKlopot »

Moim zdaniem to świetny sposób na prezent :)
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Spersonalizowane kubki

Post autor: Katarzyna78 »

Witam.
Na ostanie urodziny mojego brata wymyśliłam sobie, żeby kupić mu kubek, ale zrobiony pod niego tzw. moja koncepcja. Trafiłam tutaj: https://www.megakoszulki.pl/kubki-z-wla ... m-napisami Oczywiście można tworzyć tu o wiele więcej np. koszulki, bluzy, akcesoria, gadżety typu powerbank i wiele więcej. Bardzo łatwy w obsłudze kreator jak i duża możliwość kreacji pozwala na dopasowanie pod swoje potrzeby. Dodam jeszcze tylko, że ich produkty są wysokiej jakości. Mojemu bratu kubek w klimatach kultowego "Wiedźmina" bardzo się spodobał. Serdecznie polecam. :D
Śnieżynka_

Re: Spersonalizowane kubki

Post autor: Śnieżynka_ »

Personalizowane kubki to naprawdę świetne sprawa. Zawsze jak mam jakiś pomysł na swój kubek to składam zawinienie na stronie: https://www.reflect.pl/ . Jak dla mnie efekt jest zawsze zadowalający. Niedługo moja mama ma urodziny i myślę nad zaprojektowaniem dla niej kubka ze zdjęciem wszystkich dzieci. Zastanawiam się tylko czy taki prezent nie jest zbyt banalny.
ODPOWIEDZ