Wąż rolniczy do ziaren

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Wąż rolniczy do ziaren

Post autor: Rapsodia »

Nie wiecie może gdzie znajdę, ciekawy asortyment węży do ziaren siewnych. Ostatnio miałam do czynienia z producentem, który po prostu mnie oszukał przy zamówieniu i teraz nie wiem komu ufać. Na rynku jest dużo takich produktów, ale zraziłam się okropnie i nie wiem teraz gdzie dokonać zakupu.
Awatar użytkownika
Remek
Posty: 43
Rejestracja: 18 sty 2019, 16:19

Re: Wąż rolniczy do ziaren

Post autor: Remek »

Jeśli chodzi Ci o takie węże do siewników, to muszą być nie tylko wytrzymałe, ale też wyjątkowo elastyczne. W naszej firmie używamy takich do przesyłania materiałów sypkich na nośniku powietrznym z pomocą tłoczących wentylatorów. W sumie zależy, o jaki produkt Tobie chodzi, bo na przykład asortyment u tego producenta https://www.kuma.pl/ jest bardzo zróżnicowany. W każdym razie w naszym zakładzie ich produkty idealnie się sprawdzają.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: Wąż rolniczy do ziaren

Post autor: Eliza111 »

Węże poliuretanowe, wyciągowe, przemysłowe znajdziecie na stronie weze-poliuteranowe-wyciagowo-przesylowe-trudnoscieralne to są węże o szerokim zastosowaniu. Konkretnie poczytajcie o tym na stronie. Oni mają dużo więcej w swojej ofercie. Warto si,ę zainteresować.
ODPOWIEDZ