Wózek

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Łoza

Wózek

Post autor: Łoza »

Cześć,
może mieliście większe doświadczenie z różnymi wózkami. Mam swój pierwszy zakup i nie wiem na co postawić czy wózek 3w1 to idealne rozwiązanie czy lepiej mieć kilka na różne wypady? Myślałam nad oddzielna spacerówką, jednaka jak mówiłam za bardzo nie znam sie jak sprawdza sie w praktyce. Może jakieś opinie?
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Wózek

Post autor: pawica »

Ja mam na oku x-lander :) Moja znajoma go ma i bardzo sobie chwaliła, że jeździ doskonale nie tylko po chodniku i ale też po bardziej wymagających drogach i super się jej sprawdza. Do tego bardzo ładnie wygląda i jest bardzo łatwy do składania i rozkładania. Mieści się bez problemu do bagażnika
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Wózek

Post autor: mczay »

Wybierając wózek kierowałam się przede wszystkim własnymi przekonaniami. Wózek musiał mieć dobrą amortyzację, a przy tym być zgrabnym i lekkim, bo codzienne wprowadzanie na 2 piętro może być męczące. Dlatego właśnie wybrałam Cavoe Axo, który spokojnie zmieści się nawet do niewielkich bagażników.
wózek34

Re: Wózek

Post autor: wózek34 »

Dla osób poszukujących strony z dobrymi wózkami oraz dofinansowaniami NFZ mogę polecić Wózek inwalidzki elektryczny gdzie jest bardzo dobrej jakości wózek, przenośny lekki bo waży 11 kilogramów. Możesz bez obaw go stosować na zewnątrz, jest wykonany z dobrej jakości tkaniny. Ja jestem bardzo zadowolony z niego, bo altwo się go składa i można bez problemu zmieścić w bagażniku. Polecam
ODPOWIEDZ