Wytrzymałe tkaniny do szycia

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
angelika_90
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2022, 12:54

Wytrzymałe tkaniny do szycia

Post autor: angelika_90 »

Hej, zamawialiście kiedyś tkaniny bawełniane online? Albo jakiekolwiek inne materiały do szycia? Jeśli tak, to na pewno macie sprawdzone sklepy i będziecie mogli mi je polecić, prawda? :) Od jakiegoś czasu oddaję się w całości swojemu hobby, którym jest właśnie szycie, ale powoli brakuje mi tkanin, więc tak czy siak muszę zrobić jakieś zamówienie. Czekam na odzew!
weis

Re: Wytrzymałe tkaniny do szycia

Post autor: weis »

Każda szwaczka czy inna osoba będzie miała inne podejście, związane ze swoimi doświadczeniami. Dlatego warto się wymieniać zdaniami i opiniami. Dodatkowo Wam podpowiem, że nie na wszystkim musimy się znać. Sznurek bawełniany 3 mm jaki będzie wartościowy? Ktoś coś wie?
bożenaa

Re: Wytrzymałe tkaniny do szycia

Post autor: bożenaa »

A czy macie jakieś doświadczenie z firmą Polimex ? Bo ja przykładowo słyszałam, że właśnie u nich można kupić świetne materiały. Znajoma nawet niedawno kupowała tam materiał na ubrania robocze, bo ma do zrealizowanie większe zamówienie... I jest zadowolona z jakości ich produktów.
ODPOWIEDZ