Zdjęcia do szkolnej legitymacji

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
subisław_61
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 11:42

Zdjęcia do szkolnej legitymacji

Post autor: subisław_61 »

Do jakiego studia fotograficznego w Gdańsku polecacie wybrać się po zdjęcia do legitymacji szkolnej? Najlepiej, żeby można je było odebrać od ręki.

mięta pieprzowa uprawa w doniczce
Awatar użytkownika
ludwika1964
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2020, 4:43

Re: Zdjęcia do szkolnej legitymacji

Post autor: ludwika1964 »

Ja mogę polecić studio Justart. Robią nie tylko zdjęcia do legitymacji, ale i do innych dokumentów, więc znają się na wszystkich wytycznych. Poza tym są profesjonalni, a praca z nimi przebiega w miłej atmosferze :)
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Zdjęcia do szkolnej legitymacji

Post autor: ramsaybolton »

A co sądzicie o tej firmie : www.studencka-studio.pl ? Korzystaliście kiedykolwiek z ich usług? Ja przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona jakością wydruku, a niską ceną. Nie wiedziałam, że można mieć tak piękne zdjęcia, za tak atrakcyjną cene.
Awatar użytkownika
Kinga_1977r
Posty: 88
Rejestracja: 12 gru 2019, 11:22

Re: Zdjęcia do szkolnej legitymacji

Post autor: Kinga_1977r »

Też muszę się niedługo zapisać na zdjęcia do dokumentów. Rezerwacja chyba teraz jest konieczna? Na https://sklep.emhara.pl/kategoria-produ ... okumentow/ widziałam że jest taka możliwość, więc pewnie w tych czasach trzeba się zapisać. Zresztą teraz wszystko się poprzestawiało.
Awatar użytkownika
dWincentYb
Posty: 4
Rejestracja: 11 wrz 2020, 12:48

Re: Zdjęcia do szkolnej legitymacji

Post autor: dWincentYb »

A co powiecie o legitymacjach studenckich, a raczej o ich braku wśród studentów kończących studia? Bardzo powszechnym procederem jest składanie oświadczenia o zgubieniu takiej legitymacji, żeby tylko zachować zniżki. W sumie na https://prostudent.pl/oswiadczenie-o-zg ... tudenckie/ opisali całe to zajście. Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ