Życie seksualne

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Antoś78

Życie seksualne

Post autor: Antoś78 »

Od pewnego czasu w naszym życiu seksualnym z żoną nastała spora rutyna. Postanowiliśmy coś z tym zrobić i zastanawiamy sie nad zakupem gadżetów erotycznych. Co Wy o tym sądzicie ?
Węgrzyn

Re: Życie seksualne

Post autor: Węgrzyn »

Jest to bardzo dobry pomysł, równiez przez to przechodziłem w moim małżenstwie. Mamy kilka zabawek erotycznych i czasami z nich korzystamy, takze polecam zakupić.
Antoś78

Re: Życie seksualne

Post autor: Antoś78 »

W takim razie z jakiego sklepu warto skorzystać ? Gdzie kupujecie akcesoria erotyczne ? W sieci jest bardzo wiele róznych sklepów.
Węgrzyn

Re: Życie seksualne

Post autor: Węgrzyn »

Osobiście mogę Ci polecić sklep - https://xn--wiat-bswish-dfc.pl . Korzystałem z ich oferty kilkukrotnie i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 101
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Życie seksualne

Post autor: pawica »

u mnie seks zmienił się na plus odkąd stosuję antykoncepcje hormonalną bo po vines nie stresuję się już tym że zajde w kolejną ciążę, to jednak pozytywnie działa na psychikę kobiety, myślę że każda kobieta może to potwierdzić, zupełnie inaczej i na luzie się do seksu podchodzi mając pewne zabezpieczenie
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Życie seksualne

Post autor: chylka »

u mnie jedynym problemem po ciazy okazaly sie problemy z wydzielaniem sluzu. Dopiero lekarz powiedzial mi, ze to czesto spotyka kobiety i polecil mi stosowac zel nawilzajacy feminum. Faktycznie szybko przynosi ulge, rowniez partner jest zadowolony, bo zel ulatwia stosunki plciowe dajac odpowiedni poslizg :) dzieki niemu na nowo cieszymy sie seksem
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Życie seksualne

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://www.clarkluxcity.com/pl/zdrowie ... adzic.html
Słonka

Re: Życie seksualne

Post autor: Słonka »

pawica pisze: ↑01 mar 2021, 14:14 u mnie seks zmienił się na plus odkąd stosuję antykoncepcje hormonalną bo po vines nie stresuję się już tym że zajde w kolejną ciążę, to jednak pozytywnie działa na psychikę kobiety, myślę że każda kobieta może to potwierdzić, zupełnie inaczej i na luzie się do seksu podchodzi mając pewne zabezpieczenie
W przypadku nieskuteczności zabezpieczenia można niechcianą ciążę legalnie usunąć w Czechach. Zaraz przy granicy jest Klinika Stonava, w której otrzyma się bezpieczną pomoc.
Sławomir

Re: Życie seksualne

Post autor: Sławomir »

Czy macie swoje sprawdzone portal randkowe? Jeżeli chodzi o mnie, to korzystam wyłącznie z portalu Samka, poniewaz jest to sprawdzona strona, na której macie możliwość dodania własnych anonse erotyczne . Dodatkowo wszelkie ogłoszenia towarzyskie są regularnie weryfikowane, aby pozbyć sie oszustów.
freekmea

Re: Życie seksualne

Post autor: freekmea »

Ja to wiem doskonale, jak wygląda moje życie i sama mam na oku jakieś podejście, ale kompleksowo nie wiem, co robić. Na razie sprawdzam coś takiego jak https://eronika.pl/ . Tu mogę się umówić na seksualną randkę, a to dla mnie naprawdę ważna kwestia. Co wy na to? Też tak randkujecie?
markuś

Re: Życie seksualne

Post autor: markuś »

Mnie natomiast ciekawi, czy zdarza wam się także korzystać z ogłoszeń towarzyskich? Jeżeli tak, to z jakich portali? Z tego co widziałem, to dość trochę ich jest. Mnie w oko wpadły ogłoszenia na HUSTLY, więc chętnie poznam waszą opinię na ten temat.
chyłka

Re: Życie seksualne

Post autor: chyłka »

Dla tych, którzy pragną jeszcze większej ekscytacji w sypialni, polecam eksperymentowanie z bielizną od https://valetta.pl/. Erotyczne ubrania to klucz do intensywniejszych doznań i głębszego połączenia z partnerem.
ODPOWIEDZ