Coś skutecznego na mszyce?

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
mamuśka17

Coś skutecznego na mszyce?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://protect-garden24.pl/pl/c/Mszyce/58 jest dostępna oferta na kilka rodzajów środków przeciw mszycom. Ponieważ to mój debiut ogrodowy, nie bardzo wiem jaki środek kupić. Głównie by był bezpieczny ale też skuteczny. Obecnie mszyca jest na róży i drzewkach owocowych. Zależy mi by było to bezpieczne, bo te owoce chce dawać moim dzieciom. Możecie coś doradzić?
Sękowska

Re: Coś skutecznego na mszyce?

Post autor: Sękowska »

mamuśka17 pisze: 14 cze 2021, 12:03 Na https://protect-garden24.pl/pl/c/Mszyce/58 jest dostępna oferta na kilka rodzajów środków przeciw mszycom. Ponieważ to mój debiut ogrodowy, nie bardzo wiem jaki środek kupić. Głównie by był bezpieczny ale też skuteczny. Obecnie mszyca jest na róży i drzewkach owocowych. Zależy mi by było to bezpieczne, bo te owoce chce dawać moim dzieciom. Możecie coś doradzić?
Używałam i polecam z całego serca środki na mszyce https://www.protect-garden.pl/mszyce-6974 Są to bardzo powszechne szkodniki, które wysysają sok z liścia dlatego później przestają rosnąć. Można je spotkać w większości roślinach ogrodowych dlatego trzeba uważać i jak już coś się zalęgnie to trzeba od razu usuwać.
ODPOWIEDZ