Filmy online

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
Tadek83
Posty: 3
Rejestracja: 24 wrz 2019, 10:10
Kontakt:

Filmy online

Post autor: Tadek83 »

Czy oglądacie filmy online? Jeśli tak, to może znacie jakieś legalne źródła?
Obrazek


Szukam Pętla filmu online tego nowego od Vegi.
Najlepsze płatności online? Tylko HotPay
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2019, 22:41

Re: Filmy online

Post autor: fiona45 »

Warto zerknąć na propozycje do oglądania na https://govod.tv/jak-ogladac . Moim zdaniem godne uwagi filmy, seriale, bajki dla dzieci. Jak na razie całkiem za darmo. Dobra jakość i rozdzielczość.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Filmy online

Post autor: Katarzyna78 »

Filmy online to u mnie w domu ogromny problem. Nie dość, że trudno nam się całą rodziną zdecydować na jeden film to jeszcze mieszkamy obok lasu, który nie wiem jak, ale psuje nasze połączenie internetowe. Chyba lepszą opcją jest pobieranie niż oglądanie online https://panwybierak.pl/blog/jak-pobiera ... z-youtube/
Awatar użytkownika
Ewelinaa
Posty: 35
Rejestracja: 13 cze 2020, 15:27

Re: Filmy online

Post autor: Ewelinaa »

Powiem szczerze, że dla mnie filmy online to wybawienie. Co prawda mamy dwa telewizory ale jeden okupowany jest przez męża i jego sportowe sprawy a drugi przez dzieciaki. Ja uwielbiam polskie seriale i paradokumenty. Czasem oglądam to aby się oderwać, odstresować czy po prostu aby coś leciało gdy robię obiad. Ostatnio polubiłam Sprawiedliwi Wydział Kryminalny, znacie ten program? Ja oglądam go na https://www.ipla.tv/wideo/serial/Sprawi ... ny/5009543 :)
ODPOWIEDZ