Imprezy okolicznościowe Karwia

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
petra_80
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2020, 3:39

Imprezy okolicznościowe Karwia

Post autor: petra_80 »

Znacie jakieś niedrogie sale na imprezy okolicznościowe do wynajęcia w Karwi? Możecie polecić mi jakieś sprawdzone miejsce, gdzie mogłabym zorganizować urodziny? Nie musi to być wielka sala, nie zamierzam zapraszać całej rodziny, tylko najbliższych :)
Awatar użytkownika
Kemal60
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:07

Re: Imprezy okolicznościowe Karwia

Post autor: Kemal60 »

W restauracji Willi Krokowa można organizować imprezy okolicznościowe. Sam na jednej zresztą byłem. Mogę przede wszystkim pochwalić obsługę za sprawną organizację. Wszystko poszło zgodnie z planem, także polecam.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Imprezy okolicznościowe Karwia

Post autor: kasiakowa06 »

petra_80 pisze: ↑08 wrz 2020, 11:43 Znacie jakieś niedrogie sale na imprezy okolicznościowe do wynajęcia w Karwi? Możecie polecić mi jakieś sprawdzone miejsce, gdzie mogłabym zorganizować urodziny? Nie musi to być wielka sala, nie zamierzam zapraszać całej rodziny, tylko najbliższych :)
U nas wszystkie tego typu imprezy organizujemy w wynajętych namiotach - wypożyczamy także do nich meble na https://www.eventmeble.pl/

Obrazek
ODPOWIEDZ