Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
Darwit_70
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2020, 13:59

Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Darwit_70 »

Witajcie. Szukam pomysłu na prezent na urodziny dla moich bliźniaków. Uwielbiają sklejać modele i rozglądam się za sklepem internetowym, w którym będzie duży wybór. Ostatnio trafiłem na stronę ef3m.pl i jestem ciekawy Waszych opinii, czy ktoś z Was zamawiał coś z tego sklepu?
Awatar użytkownika
Zwinisław_62
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:06

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Zwinisław_62 »

W dobie pandemii postanowiłem, że kontynuował swoją dawną pasję. Ponieważ technologia się zmieniła, na początek kupiłem u nich samolot rc - duet. Otrzymałem profesjonalne wsparcie w zakresie doradztwa, samolot bardzo łatwy w pilotażu, wykonany z wytrzymałej na uderzenia pianki. Świetny stosunek ceny do jakości. Polecam
Awatar użytkownika
Wolimira_86
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 23:53

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Wolimira_86 »

Bardzo szybko realizują zamówienia, dzięki czemu dowolny model do sklejania można mieć u siebie w przeciągu kilku dni. Super obsługa sklepu i duży wybór produktów.
Awatar użytkownika
Apoloniusz83
Posty: 22
Rejestracja: 09 lip 2019, 1:56

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Apoloniusz83 »

Jestem typem osoby, która zawsze stara się kupować prezenty świąteczne z odpowiednim wyprzedzeniem... Mam syna, którego ciężko zaskoczyć, bo ma wiele super samochodów wyścigowych, ale większość w jakości marketowej. W tym orku postawiłem na jakość i zdecydowałem się na Samochód RC WLToys ze strony ef3m.pl. Robiłem już pierwsze testy i myślę, że będzie zachwycony.
Awatar użytkownika
Salomon1979
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:04

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Salomon1979 »

Na ich stronie można też znaleźć drony w bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie. Jeden z modeli kupiłem kilka miesięcy temu dla siebie i działa bezawaryjnie i jakość nagrania umożliwia mi montowanie filmów, które udostępniam na swoim kanale na YT.

akazoo chat
Awatar użytkownika
Bogdan-98
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2019, 4:09

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Bogdan-98 »

Ja polecam Syma X5HW z kamerą WiFi i funkcją zawisu. Po konsultacji z ich ekspertem wybraliśmy ten model drona i spełnia on moje oczekiwania w 100 %, a przy okazji nie kosztuje miliona monet ;) Polecam
Awatar użytkownika
Dariusz
Posty: 2
Rejestracja: 14 paź 2020, 4:49

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Dariusz »

Pasjonatom historii polecam przejrzeć wszystkie modele do sklejania. Ja znalazłem u nich zestaw upominkowy Bitwa o Anglię i sprawiłem sobie prezent :) Modele wykonane z dobrym odwzorowaniem szczegółów. Sprawiły mi wiele satysfakcji przy sklejaniu.
Awatar użytkownika
Ciesława
Posty: 3
Rejestracja: 17 kwie 2020, 15:09

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Ciesława »

Ponieważ nie znam się kompletnie na tego typu elektronice, czy modelach polecam opcję kuponów prezentowych. To dobre i sprawdzone rozwiązanie i obdarowywany może wybrać to co na prawdę będzie mu się podobać.
Awatar użytkownika
Baltazar
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2020, 21:40

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Baltazar »

Jakiś czas temu kupiłem sobie plastikowy model R.M.S. Titanic. Sklejanie i malowanie tego modelu sprawiło mi na prawdę dużo frajdy i było super rozrywką na jesienne wieczory. Z chęcią zamówię jeszcze kilka modeli w sklepie ef3m.pl.
Awatar użytkownika
Barbara1980
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2020, 9:38

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Barbara1980 »

Mój syn pasjonuje się czołgami, ale jeszcze nie miał żadnego modelu do sklejania. Wybrał sobie Zestaw 75 Years Tiger I Czołg Revell 5790 1/35 i miała duże obawy, czy da sobie radę i czy nie zniechęci się na początku jeżeli coś mu się nie uda. Na szczęście sklep ef3m.pl oferuje szerokie wsparcie przed i po zakupie oraz udostępnia dodatkowe instrukcje na Youtube i wszystko się udało. Polecam ich jako jeden z najlepszych sklepów z modelami do sklejania!
Awatar użytkownika
Zygfryda
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2020, 5:16

Re: Sklep modelarski ef3m.pl - opinie

Post autor: Zygfryda »

Mój mąż miał niespełnione marzenie z dzieciństwa - marzył o własnym, zdalnie sterowanym modelu szybowca. Motoszybowiec Sky King okazał się strzałem w 10 na 30 urodziny :)
ODPOWIEDZ