Urlop w Szczyrku

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
yennefer
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:41

Urlop w Szczyrku

Post autor: yennefer »

Jakie miejsce na urlop wybraliście? Marzą mi się góry, cisza i spokój na szlakach. Dlatego pomyślałam o Szczyrku. Znalazłam już hotel Skalite z bazą SPA https://hotelskalite.pl/restauracja-szczyrk. Może moglibyście mi polecić miejsca, które koniecznie trzeba tam odwiedzić. Jeszcze nigdy nie byłam w tych okolicach.
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Urlop w Szczyrku

Post autor: chylka »

Ja w tym roku trochę pokombinowałam i poszukałam gdzie na narty w alpach bo już mi się trochę Polska znudziła :) a wcale nie jest tak drogo za granicą a widoki i stoki o niebo lepsze
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 66
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:22

Re: Urlop w Szczyrku

Post autor: kozi44 »

Jeśli chodzi już o sporty zimowe to moim zdaniem najlepiej jest wybrać się na narty we Włoszech. Sam niedawno byłem na takiej wycieczce i muszę wam powiedzieć, że przeżycia są na prawdę niezapomniane. Jak najbardziej polecam wam tego spróbować
Arteń

Re: Urlop w Szczyrku

Post autor: Arteń »

kozi44 pisze: ↑29 sie 2020, 8:09 Jeśli chodzi już o sporty zimowe to moim zdaniem najlepiej jest wybrać się na narty we Włoszech. Sam niedawno byłem na takiej wycieczce i muszę wam powiedzieć, że przeżycia są na prawdę niezapomniane. Jak najbardziej polecam wam tego spróbować
W Polsce na narty Polecam Istenbą, a we Włoszech Pejo, w obu lokalizacjach i jeszcze oczywiście wielu innych stacjonuje bardzo dobra polska szkółka narciarska Zgorky - super uczą dzieciaki jeździć.
MadziaSzczyrk

Re: Urlop w Szczyrku

Post autor: MadziaSzczyrk »

yennefer, zgadzam się z Tobą w 100, a nawet w 200%! Szczyrk to fantastyczne miejsce na urlop. Można tu robić praktycznie wszystko, na co ma się ochotę. Można zrelaksować się, wybrać na wycieczkę pieszą np. na Klimczok lub wyjechać kolejną na Skrzyczne . Można zwiedzać atrakcje w Szczyrku, także i rowerem elektrycznym! W Szczyrku bowiem działa znakomita wypożyczalnia rowerów elektrycznych Trip2Bike, w której tanio wypożyczysz nowiuśkie rowery.

Latem w Szczyrku działa też największa znana mi w południowej Polsce zjeżdżalnia wodna. Ta liczy ponad 80 metrów długości! Można z niej korzystać od 3 roku życia!

Poza tym, zwłaszcza w sezonie zimowym, można wybrać się na kompleks skoczni narciarskich Skalite i kibicować skoczkom lub skorzystać z wypożyczalni nart i szusować po licznych stokach.

Polecam serdecznie urlop w Szczyrku :)
ODPOWIEDZ