Wesele w Borowinie

Sposoby na spędzanie czasu wolnego - zakupy, koncerty, kursy. Zajrzyj, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie!
Awatar użytkownika
jagna1992
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 3:27

Wesele w Borowinie

Post autor: jagna1992 »

Znacie hotel Borowina w Konstancinie-Jeziornej? Co myślicie o zorganizowaniu tam przyjęcia weselnego? Słyszałam, że okolica jest bardzo ładna, ale i na wnętrze obiektu nie można narzekać. Podzielcie się opiniami:)
Awatar użytkownika
Babeta64
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 16:55

Re: Wesele w Borowinie

Post autor: Babeta64 »

Kilka razy odwiedzałam Hotel Borowina i każdy pobyt bardzo miło wspominam. Mogę pochwalić również restaurację, w której goście zjedzą smaczny posiłek. Obsługa hotelowa jest bardzo pomocna, a to też duża zaleta. Miejsce zdecydowanie warte polecenia.
Astmatyczka

Re: Wesele w Borowinie

Post autor: Astmatyczka »

Tutaj https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ znajdziecie fajny poradnik na temat zorganizowanie przyjęcia weselne w plenerze. Kiedy wybieracie ślub w plenerze, dajecie swojej kreatywności pełną swobodę. Możecie zorganizować ceremonię o zachodzie słońca, udekorować drzewa świecami, lub nawet stworzyć romantyczną alejkę pełną płatków róż. To wasza szansa na wyrażenie siebie w każdym detalu.
Sławomir

Re: Wesele w Borowinie

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie genialny organizer ślubny , z którego sam korzystałem w trakcie przygotowań do mojego ślubu i wesela. Z pewnością jest to strona, która pomoże wielu z Was.
ODPOWIEDZ