Domowa siłownia

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
miroład65
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2021, 6:04

Domowa siłownia

Post autor: miroład65 »

Planuję urządzić sobie w domu swoją własną, domową siłownię. Mam na to miejsce, mam już nawet upatrzony sprzęt. Jednak zastanawiam się nad tym, jaka podłoga sprawdzi się w tym miejscu, jak myslicie? Chyba najbardziej trwałą i łatwą w utrzymaniu opcją będą płytki ceramiczne, prawda? Wiem, że w dobrej cenie można kupić je w Cerdesign.
mayaa

Re: Domowa siłownia

Post autor: mayaa »

miroład65 pisze: 07 lis 2021, 12:37 Planuję urządzić sobie w domu swoją własną, domową siłownię. Mam na to miejsce, mam już nawet upatrzony sprzęt. Jednak zastanawiam się nad tym, jaka podłoga sprawdzi się w tym miejscu, jak myslicie? Chyba najbardziej trwałą i łatwą w utrzymaniu opcją będą płytki ceramiczne, prawda? Wiem, że w dobrej cenie można kupić je w Cerdesign.
Zdecydowałabym się na coś mocnego, co się nie skruszy. Na pewno płytki odpadają, może beton? No i na to jakieś pokrycie? Najlepiej fachowców pytać. Niemniej jeśli chodzi ogólnie o wygląd, to moim zdaniem takie elementy jak cegła w salonie mogą pasować nawet i do siłowni. Liczy się w końcu efekt woow.
TomiLee

Re: Domowa siłownia

Post autor: TomiLee »

Na pewno warto abyś rozważył gumowe podłoże lub kupno obciążeń powleczonych gumą, aby amortyzować uderzenia o podłoże. Poczytaj sobie tutaj na temat organizacji domowej siłowni: https://gymrage.pl/artykuly/podstawowe- ... i-domowej/ Może akurat zainspirujesz się czymś.
Sławomir

Re: Domowa siłownia

Post autor: Sławomir »

Osobiście bardzo często korzystam z siłowni zewnętrznych od firmy Fitpark - https://fitpark.pl/o-nas/ , ponieważ jest to idealne rozwiązanie, aby aktywnie spędzić wolny czas. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ