Jaki trening wybrać

Lubisz piłkę nożną? Możesz polecić najlepszy sklep z artykułami sportowymi? Wiesz, jaka powinna być idealna odzież sportowa? Podziel się swoją wiedzą i dyskutuj o swoich zainteresowaniach!
Awatar użytkownika
Danisława-92
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 10:58

Jaki trening wybrać

Post autor: Danisława-92 »

Hej forumowicze. Zdecydowałam w końcu, że zapiszę się na siłownię, ale nie wiem jeszcze, jakie ćwiczenia będą dla mnie odpowiednie. Zaciekawił mnie trening ems Poznań. Co o nim sądzicie? Byłoby świetnie poznać wasz punkt widzenia :)
miśhkay67

Re: Jaki trening wybrać

Post autor: miśhkay67 »

Najlepiej byłoby wybrać się do trenera personalnego, który dopasuje zestaw ćwiczeń do Ciebie, Twoich planów i możliwości Twojego organizmu. Wtedy będziesz miała najlepsze wyniki i pewność, że trenujesz poprawnie i bezpiecznie. :) Ja chodzę od niedawna do Studia treningowo-fizjoterapeutycznego Never Average w Kalwarii Zebrzydowskiej i jestem super zadowolona! Naprawdę widzę efekty treningu, jestem silniejsza, sprawniejsza, lepiej śpię i lepiej się czuję. Dzięki kompleksowej opiece specjalistów z zespołu Never Average, wiem, że nie tylko poprawnie ćwiczę, ale też dobrze się odżywiam, a do tego w każdej chwili mogę odprężyć swoje ciało i mięśnie u fizjoterapeuty. Polecam się do nich zapisać - gwarantuję, że nie pożałujecie! :)
ODPOWIEDZ