Nowoczesne pułapki na myszy

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Pantofelek
Posty: 21
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:42

Nowoczesne pułapki na myszy

Post autor: Pantofelek »

Polecam sklep internetowy Aga Pułapki. Można tam kupić pułapki na gryzonie i owady a także artykuły malarskie i ogrodnicze. Serdecznie polecam bo wszystkie produkty są wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
Piniata40
Posty: 113
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:18

Re: Nowoczesne pułapki na myszy

Post autor: Piniata40 »

Od siebie również mogę polecić miejsce, gdzie można zakupić różnego rodzaju środki przeciwko szkodnikom jak siatki na ptaki, owady czy trutka na szczury - https://rolmarket.pl/pol_m_Pulapki-i-tr ... -3889.html Niestety ale czasami trzeba uciec się do takich metod żeby pozbyć się z ogrodu niechcianych gości. Do tego również warto od razu zadbać o preparaty, które zapobiegną powracaniu szkodników w przyszłości.
:)
Awatar użytkownika
aewelina
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2019, 15:58

Re: Nowoczesne pułapki na myszy

Post autor: aewelina »

Z tego co widzę to ma to całkiem niezłe opinie. Chyba warto skusić się na to.
Gdy człowiek rozumny zacznie mówić jakieś zdanie, nie domyślamy się, jak je skończy. Gdy zacznie głupi – wiemy na pewno.
Ryśśka

Re: Nowoczesne pułapki na myszy

Post autor: Ryśśka »

Niestety u nas żadne pułapki nie zdały egzaminu. Już prawie pogodziłam się z myślą, że myszy zostaną z nami na dłużej. Na szczęście natrafiłam na elektroniczne odstraszacze gryzoni. Te urządzenia emitują jakiś dźwięk na tyle nieprzyjemny dla myszy, że omijają nasze domostwo szerokim łukiem!
Pełek

Re: Nowoczesne pułapki na myszy

Post autor: Pełek »

Gryzonie potrafią nieźle dokuczyć. Dlatego warto w tej kwestii zainwestować w sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Takie właśnie oferują fachowcy z firmy https://www.pluskwa-zwalczanie.pl/deratyzacja-lodz/ . Starają się ograniczać stosowanie szkodliwych substancji i stawiają na obserwację przed pozbyciem się intruzów. Polecam współpracę. Zdecydowanie specjaliści.
ODPOWIEDZ