Dbanie o dłonie

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Klaudia1977
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2020, 10:19

Dbanie o dłonie

Post autor: Klaudia1977 »

Cześć dziewczyny :) Jak dbacie o swoje dłonie i paznokcie? Wykonujecie jakieś specjalne zabiegi czy stawiacie na sprawdzony krem do rąk? A może najważniejszy jest dla was estetyczny manicure? Jak to u was wygląda?
Awatar użytkownika
wrocislawa_98
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2020, 4:42

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: wrocislawa_98 »

Ja nie wyobrażam sobie nie mieć pomalowanych paznokci. Często chodzę do manicurzystki, bo ona najlepiej wie, jak nadać moim paznokciom ładny wygląd :) Wiem, że korzysta z lakierów victoriavynn.com, które nie niszczą płytki paznokcia. Poza tym też długo się utrzymują, a to dla mnie najistotniejsze :)
Awatar użytkownika
justa
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:25

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: justa »

Zadbane dłonie sa naszą wizytówką. I chociaż rzadko maluje paznokcie, a jesli już to na neutralne cieliste kolory, to lubię mieć gładką nawilżoną skórę. Ostatnio miałam problem z dłońmi, bo były mocno przesuszone od ciągłego mycia i dezynfekcji, ale doprowadziłam je do porządku kremem z awokado, kupiłam taki marki kneipp, kojarzycie? Bardzo fajny skład, uzyam regularnie, kilka razy dziennie i wreszcie moje dłonie wyglądają dobrze :)
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: Katarzyna78 »

Witam szukam kremu z dobrym skladem. najlepiej Polskiej marki. Co sądzicie o tym https://ziaja.com/c/kremy-do-twarzy-100 ? Chętnie zapoznam się z waszymi opiniami. Mam problem z przesuszonymi skórkmi przy paznokciach.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 115
Rejestracja: 21 sty 2020, 10:53

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: kasjopeja »

ja czesto w ciagu dnia uzywam kremu do rąk, smaruje kilka razy tym od dermofuture z pajeczym jedwabiem, zawsze mialam problem z suchą, pekajacą skórą. Teraz dopiero widze roznice. Ma w skladzie olej makadamia, olej ze slodkich migdałow, maslo shea
Awatar użytkownika
Remi3
Posty: 29
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:33

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: Remi3 »

Ja codziennie staram się kremować dłonie, ponieważ bardzo szybko mi się wysuszają. Piję też dużo wody, to ponoć wpływa na skórę.
Awatar użytkownika
suza
Posty: 227
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:52

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: suza »

Radzę zerknąć sobie tutaj https://www.febumed.com.pl/Egzema-na-dl ... 77693.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat egzemy na dłoniach. Trzeba w porę zauważyć, że coś dzieje się nie tak. Pomyślcie koniecznie o tym, aby szybko zareagować na problem.
Awatar użytkownika
funka
Posty: 50
Rejestracja: 03 lip 2019, 6:31

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: funka »

dłonie to tez paznokcie, o nie też trzeba się odpowiednio zatroszczyć :) u mnie jak pojawiają się jakieś problemy typu łamanie, kruszenie czy rozdwajanie to sięgam po odżywkę diament z eveline. zawsze pomaga :)
Awatar użytkownika
Piniata40
Posty: 113
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:18

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: Piniata40 »

Dbanie o nasze dłonie przede wszystkim powinno objawiać się poprzez ich częstą dezynfekcję - https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 W ten sposób minimalizujemy ryzyko, że zarazimy się wirusem w miejscach publicznych. Dlatego wszędzie tam gdzie jest taka możliwość należy z takich dozowników korzystać.
:)
Awatar użytkownika
Palina
Posty: 4
Rejestracja: 13 wrz 2020, 23:23

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: Palina »

Ja podobnie jak wy, wolę mieć paznokcie zrobione w profesjonalnym salonie, niż sama się z tym męczyć i potem mieć nierówno pomalowane czy coś w tym stylu. Jak jesteście z Krakowa to polecam wam salon Chic Nails paznokcie kraków na Madalińskiego 7, świetne miejsce i super atmosfera
Awatar użytkownika
krasiczka
Posty: 41
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:15

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: krasiczka »

Nie robie nic specjalnego. Uzywam do codziennej pielegnacji ciala balsamów i kremow odzywczych z bielendy i wtedy automatycznie nawilzam dlonie :) np taki krem nawilzajaco kojacy z eco nature ma 99% skladnikow naturalnych ktore koją napiecia skóry i przywracają rownowage hydrolipidowa.
gósta

Re: Dbanie o dłonie

Post autor: gósta »

Mam skórę wrażliwą i skłonną do przesuszenia, aktualnie testuję krem solverx sensitive skin. Bardzo mi się spodobał, skóra jest dobrze nawilżona i gładka. W składzie ma oleje m.in z wiesiołka, lniany
ODPOWIEDZ