Gdzie na makijaż permanentny w Warszawie?

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Barbara1980
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2020, 9:38

Gdzie na makijaż permanentny w Warszawie?

Post autor: Barbara1980 »

Witajcie! Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy i dlatego szukam opinii dotyczących wielu miejsc. Jak wiadomo, nie chciałabym być rozczarowana. Zastanawiam się nad makijażem permanentnym i znalazłam Klinikę Elite. Wzbudza moje zaufanie, ale chciałabym podpytać, czy któraś z Was może korzystała z ich usług? Bardzo proszę o Wasze opinie na temat tego miejsca! Dziękuję :)
Awatar użytkownika
beata
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2020, 4:00

Re: Gdzie na makijaż permanentny w Warszawie?

Post autor: beata »

Lepiej nie możesz trafić. W Klinice Elite pracują specjaliści, którzy znają się na swojej pracy i mają olbrzymią wiedzę. Korzystam cyklicznie z ich usług i nie mam żadnych zastrzeżeń. Makijaż permanentny wyszedł super! Polecam skorzystać też z ich oferty dermatologii estetycznej.
Baśka

Re: Gdzie na makijaż permanentny w Warszawie?

Post autor: Baśka »

Chciałbym wam polecić https://blog.wellmetime.com/branza-beau ... co-beauty/ tutaj są artykuły o tematyce beauty. Dotyczą urody i usług takich jak kosmetyczne i fryzjerskie. Poczytajcie gdzie najlepiej znaleźć mobilnych stylistów. A to teraz jest ważne by nie narażać siebie i innych tylko raczej zostać w domu.
ODPOWIEDZ