Kompleksowa pielęgnacja dłoni

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
dana-76
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 9:10

Kompleksowa pielęgnacja dłoni

Post autor: dana-76 »

Cześć wam. Nie bez powodu mówi się, że dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dla mnie bardzo ważne jest, by mieć elegancki manicure i zdrowo wyglądające dłonie. Regularnie chodzę do kosmetyczki, a tak się składa, że stylizacja paznokci Warszawa to coś, co maksymalnie mnie odpręża. Też tak macie?:)
Kłopotek

Re: Kompleksowa pielęgnacja dłoni

Post autor: Kłopotek »

dana-76 pisze: ↑05 sie 2021, 7:13 Cześć wam. Nie bez powodu mówi się, że dłonie i paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dla mnie bardzo ważne jest, by mieć elegancki manicure i zdrowo wyglądające dłonie. Regularnie chodzę do kosmetyczki, a tak się składa, że stylizacja paznokci Warszawa to coś, co maksymalnie mnie odpręża. Też tak macie?:)
Nie robię u kosmetyczki, tylko w domu. I to nawet nie dlatego że drogo, ale szkoda mi czasu. Używam odżywki Eveline 6w1 ona nie tylko wzmacnia pazurki ale jeszcze kolorem maluje więc wygląda jakbym miała subtelny i kobiecy manicure.
ODPOWIEDZ