Odżywki do suchych włosów?

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Wiera
Posty: 59
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:03

Odżywki do suchych włosów?

Post autor: Wiera »

Podpowiecie skuteczną odżywkę do przesuszających się włosów. albo jakieś inne patenty na ten problem?
Marzycielka z kubkiem kawy
Awatar użytkownika
Ristobanana
Posty: 46
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:29

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: Ristobanana »

Podzielę się sposobem, który stosowała jeszcze moja babcia - zrób maseczkę z samych żółtek, wsmaruj w wilgotne włosy i pozostaw przez ok. 15-20 min. na głowie, a później spłucz i umyj szamponem tak jak zwykle :) Jak masz bardzo przesuszone włosy to do zółtek dodaj trochę miodu.

Ja staram się zwykle stosować naturalne metody, a nie wydawać nie wiadomo ile kasy w drogeriach. Mam gęste włosy, czasami robię sobie z naturalnych produktów jakieś odżywki, a kosmetyki do włosów kupuję ze średniej półki cenowej, np. w tym sklepie https://kosmetykizameryki.pl/category/wlosy i działa :D
Awatar użytkownika
polina
Posty: 172
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: polina »

Co by nie mówić o włosy trzeba dbać. Narażone są one na różne warunki atmosferyczne, co niekorzystnie na nie wpływa. Do tego jeszcze farbowanie, prostowanie i inne rzeczy, które nie są dobre dla włosa. Dlatego moim zdaniem warto szukać różnych poradników w tym temacie. Ja świetny czytałam tutaj https://www.czikczik.com/ .
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 164
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:32

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: maksik »

A próbowałaś olejowania włosów? Ono na suche włosy jest najskuteczniejsze. Ale wybierając odżywki raczej sięgaj po te naturalne. Na https://henny.pl/ jest dość duży wybór. Najważniejsze by kosmetyki do włosów nie zawierały sylikonów i parabenów. Też możesz poczytać na temat naturalnej pielęgnacji na blogach.
Awatar użytkownika
magdalenaN
Posty: 11
Rejestracja: 04 sie 2020, 7:25

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: magdalenaN »

Szukasz najlepszych produktów dla swoich włosów? Sprawdź ofertę sklepu internetowego Authentic Beauty Concept.
meryś943

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: meryś943 »

Niestety po ciąży zaczęło mi wypadać bardzo dużo włosów, więc zaczęłam działać! Zdecydowałam się więc na wybór szamponu ze średniej półki cenowej i wybrałam szampon Klorane na bazie chininy z witaminą B od KLorane. Włosy teraz prawie wcale nie wypadają, a dodatkowo jeszcze mam pięknie oczyszczoną skórę głowy. Polecam w 100%.
samiś0332

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: samiś0332 »

U mnie włosy są farbowane, więc ich kondycja nigdy nie będzie w najlepszej formie. Na szczęście są świetne kosmetyki, którymi można się ratować. U mnie akurat świetnie działa niemalże cała seria Klorane z wyciągiem z granatu. Są to produkty dedykowane włosom farbowanym. Pomagają je odpowiednio nawilżyć i zregenerować i jednoczenie odpowiadają ochronie kolory. Czyli wszystko w jednym!
juleczka

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: juleczka »

Odżywka, to obok szamponu podstawa pielęgnacji u każdego człowieka, trzeba dobrze dobrać do swojego rodzaju włosów i skóry głowy. Ja mam raczej suche włosy, jednak z tendencją do szybkiego przetłuszczania się i taka odżywka mi się najlepiej sprawdza jak na razie hairmax odżywka 300ml
Joaśka b.

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: Joaśka b. »

Wstępna konsultacja to doskonała okazja do szybkiej weryfikacji poziomu obsługi. Jeżeli na tym etapie otrzymujesz wyczerpujące i miłe odpowiedzi to dobry znak. Nie powinna być także tajemnicą marka używanych w salonie farb i kosmetyków. Szczerze mogę polecić https://fajnepaznokcie.pl/fryzjerstwo-warszawa/, mój ulubiony salon:)
włosomaniak432

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: włosomaniak432 »

Permanent make up wykonywany przez firmę esticclinic jest jednym z najlepszych na rynku. Na stronie znajdziecie również zabiegi mezoterapia Głogów Medycyna estetyczna to taka dziedzina która wymaga od pracowników firmy doświadczenia i wykonania najlepszego. PolecamPermanent make up wykonywany przez firmę esticclinic jest jednym z najlepszych na rynku. Na stronie znajdziecie również zabiegi Medycyna estetyczna to taka dziedzina która wymaga od pracowników firmy doświadczenia i wykonania najlepszego. Polecam
rajwa

Re: Odżywki do suchych włosów?

Post autor: rajwa »

Ristobanana pisze: ↑18 lip 2020, 11:53 Podzielę się sposobem, który stosowała jeszcze moja babcia - zrób maseczkę z samych żółtek, wsmaruj w wilgotne włosy i pozostaw przez ok. 15-20 min. na głowie, a później spłucz i umyj szamponem tak jak zwykle :) Jak masz bardzo przesuszone włosy to do zółtek dodaj trochę miodu.

Ja staram się zwykle stosować naturalne metody, a nie wydawać nie wiadomo ile kasy w drogeriach. Mam gęste włosy, czasami robię sobie z naturalnych produktów jakieś odżywki, a kosmetyki do włosów kupuję ze średniej półki cenowej, np. w tym sklepie https://kosmetykizameryki.pl/category/wlosy i działa :D
Te babcine metody podobno cieszą się powodzeniem, choć nigdy nie próbowałam.Zastanawiam się nad olejowaniem włosów... robi ktoś?
ODPOWIEDZ