Salony kosmetyczne Warszawa

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Mirołada-63
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 15:20

Salony kosmetyczne Warszawa

Post autor: Mirołada-63 »

Cześć wszystkim :) Chciałabym wybrać się na zabieg oczyszczania twarzy, ale nie mogę się zdecydować, który warszawski salon powinnam odwiedzić. Możecie polecić mi według was najlepszy? Przyda mi się pomoc w podjęciu decyzji.
Awatar użytkownika
ewaryst
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 20:13

Re: Salony kosmetyczne Warszawa

Post autor: ewaryst »

Na pewno warto wziąć pod uwagę Relax in Spa. Ma masę pozytywnych opinii, a moja jest jedną z nich. To fantastyczny salon z bogatą ofertą masaży i zabiegów kosmetycznych, zresztą bardzo profesjonalnie wykonywanych. Poczujesz się tam dopieszczona jak nigdy dotąd :)
liśka

Re: Salony kosmetyczne Warszawa

Post autor: liśka »

Pytanie do profesjonalistek, korzystacie może z produktów peel mission? Chcę nawiązać współpracę i szukam dobrych peelingów do gabinetu. Widziałam, że dużą ofertę mają produktów.
Agnieś

Re: Salony kosmetyczne Warszawa

Post autor: Agnieś »

Od jakiegoś czasu testuję w swoim gabinecie markę Peel Mission. Póki co jestem zadowolona, klientki też sobie chwalą. Mają bogaty wybór, różne linie produktowe (do różnego rodzaju problemów skórnych) + produkty uzupełniające zabieg - do domu.
ODPOWIEDZ