suszarka jaka najlepsza?

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
mąkarena

suszarka jaka najlepsza?

Post autor: mąkarena »

Jaka suszarka do włosów nie będzie mi robiła siana na głowie? Chciałabym żeby to było urządzenie z dużą mocą i w miarę ciche. Włosy mam długie, gęste suszenie mi bardzo dużo czasu zajmuje :(
Awatar użytkownika
Govii
Posty: 97
Rejestracja: 03 kwie 2019, 20:56

Re: suszarka jaka najlepsza?

Post autor: Govii »

Ja mam z babyliss i jest super. Kupiłam taką z regulacją temperatury i funkcja jonizacji. Dla mnie plus ze ma długi kabel z taką specjalną obrotową końcówką, która się nie plącze podczas suszenia. Te suszarki sa w dobrej cenie w mediaekspert. Mają teraz sporo promocji więc można kupić sprzęt w niższej cenie

maxax 100
baśka55

Re: suszarka jaka najlepsza?

Post autor: baśka55 »

Widziałyście dziewczyny tą linię Hydro Fusion Babyliss? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, czytałam, że suszarka ma jakąś specjalną technologię jonowo-plazmową, która ma wygładzać włosy i zmniejszac elektryzowanie. To by mi się bardzo przydało bo od zawsze mam puch na głowie
głata

Re: suszarka jaka najlepsza?

Post autor: głata »

baśka55 pisze: ↑25 lut 2021, 10:23 Widziałyście dziewczyny tą linię Hydro Fusion Babyliss? Zastanawiam się czy sobie nie kupić, czytałam, że suszarka ma jakąś specjalną technologię jonowo-plazmową, która ma wygładzać włosy i zmniejszac elektryzowanie. To by mi się bardzo przydało bo od zawsze mam puch na głowie
brzmi to świetnie, niedługo dzień mamy i chcialam mojej kupić jakaś solidną suszarke, zerkne na ten model Babyliss, na pewno to byłby zakup na lata, mam kilka sprzetow tej marki i wszystkie są świetnej jakości
ODPOWIEDZ