Świeże perfumy

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
Żaneta96
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 6:31

Świeże perfumy

Post autor: Żaneta96 »

Chciałabym kupić dla mamy w prezencie urodzinowym perfumy. Jako, że zbliża się wiosna, to chciałabym postawić na zapach w miarę świeży lekki, no takie typowo wiosenny i wiem, że moja mama właśnie takie zapachy lubi. Kwiatowe, z nutą piżma. Możecie mi polecić jakieś lekkie perfumy na co dzień? Jakie sprawdzą się na ten zbliżający się okres wiosenny?
kasai2

Re: Świeże perfumy

Post autor: kasai2 »

Pewnie będziesz zaskoczona . Otóż uważam, że śmiało mogłabyś podarować mamie arabskie perfumy Rasasi . Marka ta ma do zaproponowania wiele świeżych aczkolwiek nie pozbawionych orientalnego charakteru kompozycji. Zerknij chociażby na dostępne w ofercie https://perfumy.pl/firm-pol-1652704869-Rasasi.html . Pomimo niewysokiej ceny perfumy te wyróżnia niesamowita trwałość oraz niepowtarzalność. Stanowią one niebanalne dopełnienie dowolnej stylizacji w naprawdę luksusowym wydaniu.
ODPOWIEDZ