Zabiegi na twarz Warszawa

To idealne miejsce na rozmowę o kosmetykach, zabiegach spa, pielęgnacji i kolorówce. Lakiery hybrydowe, kremy nawilżające, naturalna pielęgnacja, składy kosmetyków. Sprawdź.
Awatar użytkownika
ludwika_80
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2020, 2:15

Zabiegi na twarz Warszawa

Post autor: ludwika_80 »

Hej, do jakich salonów w Warszawie polecacie zapisać się na zabiegi kosmetyczne na twarz? Jak na razie mam na oku ofertę Relax in Spa. Ktoś z was odwiedził to miejsce? Jak wrażenia? Doradźcie mi, czy powinnam się tam wybrać.
Awatar użytkownika
Irina84
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2020, 7:03

Re: Zabiegi na twarz Warszawa

Post autor: Irina84 »

Jako stałą klienta zdecydowanie polecam Relax in Spa. Mają własny program lojalnościowy, dzięki któremu zbierasz punkty na kolejne zabiegi. Myślę, że to najlepsze Day Spa w Warszawie ze wspaniałą obsługą, kameralną atmosferą i niewygórowanymi cenami.
Awatar użytkownika
fanaberia33
Posty: 168
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:01

Re: Zabiegi na twarz Warszawa

Post autor: fanaberia33 »

Czytałam, że najpopularniejszym zabiegiem jest mikrodermabrazja, bo zabieg ten usuwa nie tylko różne niedoskonałości, ale też redukuje zmarszczki. Zastanawiam się nad profesjonalnym zabiegiem, bo jestem już po 30. i stan mojej skóry pozostawia wiele do życzenia. Podobno efekty widać od razu. Widziałam, że bogatą ofertę zabiegów na twarz ma salon https://studiourody.pro/ .
ODPOWIEDZ