Gadżety reklamowe

Nie wiesz, na jaki smartfon się zdecydować? Chcesz zmienić komputer, ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Lubisz rozmawiać o nowinkach z dziedziny technologii? Dołącz do nas!
Sośniczka

Gadżety reklamowe

Post autor: Sośniczka »

Witam, słuchajcie a czy są tu technologiczni przedstawiciele małych i dużych lokalnych firm? Korzystacie z gadżety reklamowe? Jak reklamujecie się lokalnie? Stawiacie na facebooka czy wręczacie ulotki? Ja zastanawiam się nad takimi gadżecikami, zawsze to fajny prezent, który zostawią sobie ludzie. A nie jak ulotka czy wizytówka zniknie w portfelu. Zajmuje się GMS. Co myślicie?
Zośka

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Zośka »

Jeśli chcecie w jakiś sposób zareklamować swój biznes to zamówcie długopisy reklamowe z nadrukiem tutaj na stronie macie duży wybór różnych gadżetów. Długopisy, pendrive, parasolki notesy. Zobaczcie sobie i zamawiajcie bo ta firma ma naprawdę dobre ceny.
Gabryśka

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Gabryśka »

My u nas w firmie też postawiliśmy na gadżety reklamowe. Nie rozdajemy ich każdemu na ulicy, bo to droższe gadżety sportowe. Ale jeśli jesteśmy na jakiś wydarzeniach sportowych, to zawsze robimy jakiś konkurs i rozdajemy ludziom. Prowadzimy sklep sportowy. Teraz to jest trudne, ale w czasie przed pandemią fajnie nam się to sprawdzało :D
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: lasend »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://komputik.pl/ksiazka-telefoniczna-online/

orzechy brazylijskie skład
ośk

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: ośk »

U nas przede wszystkim sprawdzają się smycze i wpinki reklamowe, są one z naszym logo, wyglądają naprawdę dobrze i są porządnie wykonane. Robi je nam na zamówienie producent MIR-MET http://mirmet.civ.pl/REKLAMA.html z Warszawy. To rzetelna firma, bardzo dbają o jakość swoich produktów, dodatkowo ich oferta jest kompleksowa, zamawialiśmy od nich także modele 3D naszych produktów na targi i wyszły świetnie, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
Winiett
Posty: 221
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:37

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Winiett »

Nie jest to konieczne, jest dużo form reklamy dla biznesu, ale według mnie warto przetestować właśnie różne i sprawdzić co się sprawdza lepiej w waszym przypadku, a co gorzej. Można tak pomyśleć o kubkach, smyczach, długopisach, u mnie np. bardzo dobrze sprawdziły się Kalendarze ścienne. Pomyślcie o i tych.
Sławomir

Re: Gadżety reklamowe

Post autor: Sławomir »

W przypadku mojej firmy korzystam z wielu gadżetów reklamowych, ponieważ uważam, że jest to doskonała forma reklamy. Gadżety reklamowe są tanie oraz bardzo dobrze spełniają swoją rolę, dlatego chciałbym Wam polecić długopisy reklamowe z grawerem oraz inne produkty z oferty tego sklepu internetowego.
ODPOWIEDZ