Życie intymne

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Życie intymne

Post autor: Eliza111 »

Czy jesteście zadowoleni ze swojego życia intymnego ?
Awatar użytkownika
Ania11
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2020, 17:07

Re: Życie intymne

Post autor: Ania11 »

Tak, razem z mężem doskonale się wypełniamy i rozmumiemy swoje potrzeby. Rozumiem, że skoro pytasz to masz jakies problemy ?
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: Życie intymne

Post autor: Eliza111 »

Do mojego związku wkradła sie rutyna, co powoli staje się męczące. Szukam jakiś porad, urozmaiceń do mojej sypialni.
Awatar użytkownika
Ania11
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2020, 17:07

Re: Życie intymne

Post autor: Ania11 »

Wejdź sobie na stronę http://po-cichu.pl/ i tam znajdziesz wszelkie potrzebne informacje. Jest to portal poświęcony w 100% życiu intymnemu , więc będziesz miała co czytać.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:00

Re: Życie intymne

Post autor: Eliza111 »

Dzięki za poradę, juz widzę że to portal idealny dla mnie.
Awatar użytkownika
ania24
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2019, 8:43

Re: Życie intymne

Post autor: ania24 »

Gdybym jakiś rok temu miała odpowiedzieć czy jestem zadowolona z pożycia intymnego odpowiedziałabym, że średnio. Za to teraz odpowiem, że rewelacyjnie. Dużo, a nawet bardzo dużo dało zabezpieczenie. U mnie to jest belara. Teraz to już bez stresu, zbliżenia są bardziej spontaniczne i większą przyjemność sprawiają.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 44
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:50

Re: Życie intymne

Post autor: foxi »

Jak życie intymne - to i zdrowie intymne, musimy o nie po prostu dbać .Niestety dla wielu z nas jest to temat wstydliwy i często zaniedbywany - a tak nie powinno być. Okresowe wizyty u lekarza powinny stać się normą, choć w wielu wypadkach jesteśmy w wstanie sobie pomóc sami. Na przykład wiedza na temat tego jak leczyć stan zapalny pochwy ,pozwoli nam na uniknięcie częstych wizyt u lekarza , oczywiście musimy wiedzieć czym się leczyć.
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: Życie intymne

Post autor: ignata »

Myślę że warto się zbadać dokładniej bo takie infekcje mogą być też skutkiem np zakażenia wirusem hpv, zrobienie cytologii nie zaszkodzi bo jakby wyszły jakieś nieprawidłowości możesz stosować żel papilocare, który pomaga wyleczyć zmiany na szyjce które wywołał wirus
Boryś

Re: Życie intymne

Post autor: Boryś »

Powiem Wam, że po kilku dniach kuracji wystarczy już te 2 razy w tygodniu używać vagisanu dla podtrzymania efektu i to w zupełności wystarcza
SławkaRz

Re: Życie intymne

Post autor: SławkaRz »

Życie intymne to także odpowiedzialność za zdrowie intymne swoje i partnera. Musimy pamiętać ,że jeśli jedno z partnerów ma problemy ze zdrowiem intymnym , prawdopodobieństwo ,że drugi partner też będzie je mieć jest bardzo duże. Dlatego gdy przytrafiło mi się
zapalenie pochwy czym prędzej udałam się do lekarza.Zaordynowany lek to octenisept - bardzo skuteczy i teraz już sama jestem w stanie sobie pomóc w podobnej sytuacji.
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Życie intymne

Post autor: chylka »

No jesli chodzi o podraznienia czy obtarcia pochwy to czesto wynikaja one z braku odpowiedniego nawilzenia, warto sie o to zatroszczyc stosujac lubrykant feminum ktory nie tylko nawilza ale dziala tez antyinfekcyjnie dzieki zawartosci kwasu mlekowego. Zarowno ja, jak i partner bardzo sobie chwalimy stosunki z zelem ;)
Kłosowicz

Re: Życie intymne

Post autor: Kłosowicz »

ania24 pisze: ↑06 wrz 2020, 10:59 Gdybym jakiś rok temu miała odpowiedzieć czy jestem zadowolona z pożycia intymnego odpowiedziałabym, że średnio. Za to teraz odpowiem, że rewelacyjnie. Dużo, a nawet bardzo dużo dało zabezpieczenie. U mnie to jest belara. Teraz to już bez stresu, zbliżenia są bardziej spontaniczne i większą przyjemność sprawiają.
Zdecydowanie dobre zabezpieczenie daje spokój i można skupić się na przyjemności, mi bardzo pozwoliło się wyluzować w łóżku gdy ze strony Klinika Stonava dowiedziałam się, że można w sytuacji niechcianej ciąży bezpiecznie i legalnie ją przerwać w Czechach.
ODPOWIEDZ