Jeśli nowe auto to jakie?

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Jeśli nowe auto to jakie?

Post autor: mczay »

Jeśli mielibyście kupić nowe auto z salonu to jakie byłoby to obecnie i dlaczego???
kafar
Posty: 190
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Jeśli nowe auto to jakie?

Post autor: kafar »

Może nie obecnie bo modelu nie ma jeszcze w sprzedaży ale przyglądam się http://www.pewnyautomobil.pl/nowoczesny ... highlander . Ta nowa toyota highlander ma tak naprawdę wszystko czego szukałem w autach od dawna. Pojemny bagażnik, 7 miejsc na całą moją rodzinę, wentylowane fotele, wirtualne lusterko wsteczne, przełącznik trybów jazdy, moc aż 244kM. I napęd hybrydowy czwartej generacji. Na pewno jedno z lepszych aut jakie na rynku się pojawiło i pojawi do tej pory. W 2021 roku będzie można kupić. Na pewno nie jeden z nas się zdecyduje. Mnie jeśli tylko będzie stać - kupuję. Koniecznie w tym salonie.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Jeśli nowe auto to jakie?

Post autor: Eliza »

Bez względu na to, na zakup jakiego auta się zdecydujecie, warto je będzie odpowiednio wyposażyć. Na stronie internetowej https://smartcams.pl/32-kamery-do-samochodu znajdziecie przykładowo fajne i praktyczne kamery samochodowe - ostatnio bardzo popularny gadżet wśród kierowców ;)
Awatar użytkownika
yerba
Posty: 161
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:14

Re: Jeśli nowe auto to jakie?

Post autor: yerba »

Zdecydowanie po raz drugi wybrałabym porsche, ale w wersji SUV. Jeżdżę nim już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam taką wersję ze względu na dzieci, bo kiedy jedziemy na urlop to jakoś walizki muszę pomieścić. Ostatnio nasze wczasy zostały opóźnione ponieważ padł nam silnik. Naprawa silnika Porsche to wcale nie taka prosta sprawa, ale na całe szczęście nasz mechanik jak zawsze stanął na wysokości zadania i udało nam się wyjechać na Podlaskie z nieco większym opóźnieniem, ale jednak.
Awatar użytkownika
ubezman
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2020, 4:10

Re: Jeśli nowe auto to jakie?

Post autor: ubezman »

Zalecam markę BMW - jedna z najlepszych
młoda

Re: Jeśli nowe auto to jakie?

Post autor: młoda »

yerba pisze: ↑17 wrz 2020, 15:10 Zdecydowanie po raz drugi wybrałabym porsche, ale w wersji SUV. Jeżdżę nim już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Wybrałam taką wersję ze względu na dzieci, bo kiedy jedziemy na urlop to jakoś walizki muszę pomieścić.
I słusznie, tych samochód nie trzeba nawet zachwalać, to że są wyjątkowe nie ule żadnej wątpliwości, byłam w salonie Porsche Centrum Sopot i też zrobiły na mnie ogromne wrażenie, podobnie jak podejście do klienta tamtejszych doradców
ODPOWIEDZ