Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
Awatar użytkownika
Barnaba97
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 12:46

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: Barnaba97 »

Witam.
Szukając dobrego radcy prawnego w Warszawie, trafiłem na Kancelarię Grabowski i Wspólnicy. Słyszałem o nich wiele dobrego, ale interesuje mnie też, czy ktoś z was korzystał z ich usług. Polecacie?
Awatar użytkownika
hiacynt-97
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2020, 17:16

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: hiacynt-97 »

Radziłem się w nich w zakresie prawa nowych technologii. Wsparcie, które otrzymałem, mógłbym tak naprawdę uznać za nieocenione. To naprawdę świetni radcy z doświadczeniem, wiedzą i profesjonalnym podejściem. Polecam serdecznie!
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: eweran »

Z pomocy kancelarii prawnej korzystałem raz, była to kancelaria adwokacka Węgłowski w Szczecinie. Chodziło o rozwód, dlatego wolałem mieć fachowe wsparcie. W końcu nigdy nie wiadomo co wymyśli druga strona. Oczywiście nikomu nie życzę być w takiej sytuacji, ale jeśli się zdarzy to warto wziąć adwokata.
kafar
Posty: 187
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: kafar »

Nie znam tej kancelarii, ale jakbym miała polecić usługi prawne na terenie Trójmiasta to poleciłabym tą kancelarię www.radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ . Nie tylko w zakresie podatków marynarskich, oni mają naprawdę bardzo duże doświadczenie i szeroki zakres specjalizacji. Terminowi, rzetelni, porady na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: kasiakowa06 »

eweran pisze: ↑16 paź 2020, 22:57 Z pomocy kancelarii prawnej korzystałem raz, była to kancelaria adwokacka Węgłowski w Szczecinie. Chodziło o rozwód, dlatego wolałem mieć fachowe wsparcie. W końcu nigdy nie wiadomo co wymyśli druga strona. Oczywiście nikomu nie życzę być w takiej sytuacji, ale jeśli się zdarzy to warto wziąć adwokata.
Też uważam, że prawnik przy rozwodzie jest niezbędny. Sporo o tym piszą na portalu Świat Prawa: https://www.swiatprawa.pl/jak-wybrac-pr ... ozwodowej/

Obrazek
Mariolka23

Re: Kancelaria Grabowski i Wspólnicy

Post autor: Mariolka23 »

Ja szukałam w internecie i znalazłam serwis https://www.odpowiedziprawne.pl/. Udzielają porad prawnych online i skorzystałam z ich usług. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej porady i przy następnych poradach prawnych na pewno skorzystam z serwisu. Sprawa dotyczyła wykroczenia drogowego i nieprzyjęcia mandatu. Otrzymana porada pomogła mi uniknąć niesłusznie nałożonego mandatu bez wychodzenia z domu co najważniejsze i za niewielkie pieniądze ;) Także polecam każdemu skorzystanie z tej formy pomocy prawnej
ODPOWIEDZ