Podstawowa szkoła dla dzieci

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Posty: 150
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:42

Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: kwiatuszek »

Nie wiem jaka będzie najlepsza szkoła podstawowa dla mojego dziecka. Dla mnie wybór tej szkoły to poważna decyzja bo chce wybrac jak najlepiej i dlatego sie zastanawiam. Z tego co czytałam to taka https://szkolaeuropejska.pl/ prywatna szkoła jest dobrym wyborem. Wasze dzieci do jakich podstawówek chodzą?
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: fiolka99 »

Najważniejsze to wybrać szkołę, która ma dobrze dobrane rzeczy. W tym także tablice. Są one ważnym elementem w każdej klasie i bez nich zajęcia mogłyby być trudne do poprowadzenia. Warto więc zobaczyć ofertę firmy https://www.tableo.eu/ która na pewno posiada w sowim asortymencie sporo dobrych tablic do różnych potrzeb.

dobre garnki do gotowania forum
Awatar użytkownika
Kazimierz
Posty: 10
Rejestracja: 09 wrz 2019, 12:58

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Kazimierz »

edukacja jest ważna
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: enterke »

Placówek jest wiele i też Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest polecana przez rodziców. Wiadomo, że trzeba się trochę rozejrzeć, ale ta szkoła ma dobrych nauczycieli i zadbają oni o rozwój dzieci. Po lekcjach dziecko może zostawać na zajęciach dodatkowych.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: mczay »

Szczerze powiedziawszy, mi w dokonaniu wyboru szkoły podstawowej pomógł blog nauczyciela, na który natrafiłem ostatnio.
Awatar użytkownika
handris
Posty: 162
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:44

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: handris »

Co do wyboru szkoły to nie bardzo mogę pomóc. Z podręcznikami wiem jak jest także szukaj te wydawnictwa nowaera.pl to z pewnością będziesz mieć gwarancję jakości dobrych materiałów edukacyjnych, ale wybór szkoły... najlepiej popytać rodziców w okolicy i z pewnością Ci doradzą. Bo przecież kto będzie wiedział lepiej niż ludzie którzy już posłali dzieci do szkoły? ;)
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: eweran »

Syn teraz do trzeciej klasy, pora żeby sam zaczął wracać ze szkoły. Sam też na to nalegał, skoro część osób już sama wraca. Żona znalazła takie urządzenie jak zegarek z gps dla dziecka , dzięki któremu można zawsze sprawdzić gdzie jest dzięki GPS. Polecam wszystkim rodzicom, gadżet fajny i przydatny. Ma też funkcję telefonu.
Awatar użytkownika
fabian
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2019, 13:29

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: fabian »

Szkoła musi być odpowiednia, by dziecko miało dobre warunki do nauki. Warto sprawdzić, jakie są w okolicy. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie to dla nas placówka odpowiednia dla dziecka. Mają one tutaj sporo zajęć dodatkowych. Dzięki temu wiemy, że dobrze rozwijają swoje umiejętności.
Awatar użytkownika
tomekas
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 16:53

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: tomekas »

Często spotykam takie tematy. Wydaje mi się, że nie ma sensu zakładać nowych wątków.
Kto nie szanuje książek, ten nie szanuje także ludzi.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Katarzyna78 »

Witam, jestem w komitecie rodzicielskim i szykujemy wyjazd swiateczny dla naszych pociech wraz z nauczycielami. Jaka firme transportowa polecacie,aby bylo bezpiecznie? Kolezanka polecała tę firmę http://www.bus-transport.eu/oferta/prze ... -mlodziezy Podobno w szkole jej dziecka korzystali z uslug tej firmy i byly zadowoleni.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Eliza »

A czy orientujecie się, jak wygląda teraz edukacja wczesnoszkolna po reformie? Myślę, że informacja tutaj powinna zaspokoić Wasza ciekawość. Zostało tam wszystko dokładnie opisane, dowiecie się między innymi, dlaczego jest tak mała ilość lektur.
Awatar użytkownika
Rosi
Posty: 276
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Rosi »

A czy słyszeliście może o Szkole Europejskiej? Jeśli jeszcze nie to polecam odwiedzić stronę https://szkolaeuropejska.pl/prywatna-sz ... wowa-lodz/ gdzie dowiecie się więcej m.in na temat oferty edukacyjnej oraz możliwości jakie taka szkoła może zaoferować dla twojego dziecka. My zdecydowaliśmy się i uważamy, że był to słuszny wybór tym bardziej, że jest to placówka anglojęzyczna.
Awatar użytkownika
milord1
Posty: 11
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:41

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: milord1 »

Nawet wybór szkoły podstawowej dla dziecka ma ogromne znaczenie i warto rozeznać się w temacie i sprawdzić, jakie szkoły w okolicy są najlepsze. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma dobre opinie. Nauczyciele uczą tutaj według swojego autorskiego programu, więc to też tak nie obciąża uczniów.
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: enterke »

milord1 pisze: ↑28 lis 2019, 23:53 Nawet wybór szkoły podstawowej dla dziecka ma ogromne znaczenie i warto rozeznać się w temacie i sprawdzić, jakie szkoły w okolicy są najlepsze. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie ma dobre opinie. Nauczyciele uczą tutaj według swojego autorskiego programu, więc to też tak nie obciąża uczniów.
Można zaoszczędzić dziecku stresu, jak się wybierze dla niego dobrą szkołę. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest świetna i tutaj nauczyciele nie stwarzają stresującej atmosfery na lekcjach. Dziecko uczy się w małej klasie i może się szybko rozwijać.
Awatar użytkownika
Arlie
Posty: 94
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:14

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Arlie »

Jak szukasz jakiejś dobrej szkoły dla dzieci to obowiązkowo zwróć uwagę na dodatki w pracownikach przedmiotowych. Na przykład coś takiego https://mojebambino.pl/3200-pracownie-przedmiotowe świetnie sprawdza się jako pomoc naukowa dla dzieci. A ceny za coś takiego są bardzo niskie pod tym linkiem. Ja nie widziałem niczego lepszego w tym zakresie.
Niezależność emocjonalna to potęga, warta milion razy więcej niż niezależność finansowa, która najczęściej pomaga tylko przez pewien czas lub wcale.
Awatar użytkownika
hurbet
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 18:04

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: hurbet »

Szkoła musi zapewniać dziecku komfortowe warunki do nauki. Nawet już na wczesnym etapie edukacji warto zadbać o dobre warunki. Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie rzeczywiście zatrudnia dobrych nauczycieli, którym zależy na tym, by dziecko dobrze się uczyło i by miało jak najmniej stresu.
Awatar użytkownika
sabina
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:48

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: sabina »

A gdzie kupujecie podręczniki, ćwiczenia dla swoich dzieci. Mnie ostatnio zainteresowała oferta https://www.nowaera.pl/strona-glowna/re ... dstawowej/ . Widać, że tam mają świetnie rozwinięte treści naukowe dla dzieci. No i w sposób też atrakcyjny przedstawione.
Awatar użytkownika
Martk2
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Martk2 »

Przemyślcie sobie szkołe prywatną, ja nie byłam przekonana, ale jak wybrałam Te Vizje na warszawskiej Ochocie to zmieniłam zdanie. Pracują tu bardzo mili ludzie, przede wszystkim odpowiednio wykwalifikowani. Wiem, że mój syn jest tu w dobrych rękach.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
paluszek00
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:54

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: paluszek00 »

A czy w waszych szkołach organizowane są kangurki matematyczne i inne tego typu konkursy? na stronie http://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-na-nagrody-szkolne mozna znaleźć niedrogo świetne oferty na nagrody z takich konkursów na pewno warto o tym pomysleć.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Katarzyna78 »

Witam,na jakie wyjazdy jezdza wasze dzieci? Co sądzicie o wyjazdach na zielona szkole ? Znalazłam taką ofertę https://www.kompas.pl/wycieczki-szkolne/zielone-szkoly i zastanawiam się czy nie zaproponować tego nauczycielce. Czy wasze dzieciaki wiedza co to zielona szkola?
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: fiolka99 »

Nauka to zdobywanie wiedzy etapowo i świadomość, że ta wiedza kiedyś się nam przyda. Jeśli więc pragniemy, aby nasza pociecha wybierała i uczyła się konkretnych rzeczy, polecam sprawdzić https://www.dlaucznia.pl/ czyli miejsce idealne do poszerzania wiedzy stopniowo i zgodnie z oczekiwaniami. To na pewno opcja dla tych dzieci, które chcą nauczyć się systematycznej pracy i pragnął pogłębić wiedzę z danego obszaru lub też mają niedługo sprawdzian i chcą się do niego porządnie przygotować.
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: kolo12 »

Zdecydowanie polecam wszystkim również tą placówkę w Warszawie - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Jak każdy wie każdą szkołę tworzą nauczyciele i uczniowie, pozostałe rzeczy takie jak mury, wspaniałe wyposażenie bez dobrych ludzi będzie niczym. W tej szkole znajdziemy doskonałe grono pedagogiczne, to doświadczeni nauczyciele z misją, dają z siebie wszystko. Uczniowie to również wspaniałe dzieci, które chcą się uczyć a swoimi zainteresowaniami zarażają się nawzajem.
Awatar użytkownika
Lilia
Posty: 20
Rejestracja: 27 wrz 2019, 8:40

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Lilia »

Moja córka w tym roku kończy przedszkole Nowa Huta i zaczęłam myśleć nad szkołą podstawową jednak nie mam pojęcia czym się kierować przy jej wyborze. Co według was jest najważniejsze i na co powinnam zwrócić uwage ?
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 92
Rejestracja: 27 lut 2020, 14:05

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: stokrotka »

Natomiast my już wybieramy z dzieckiem szkołę średnią. Właśnie znalazłam nawet super artykuł https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... wej-szkoly z którego można dowiedzieć się jak przebiega rekrutacja etapami. Co jest ważne? Na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: enterke »

kolo12 pisze: ↑30 maja 2020, 16:05 Zdecydowanie polecam wszystkim również tą placówkę w Warszawie - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Jak każdy wie każdą szkołę tworzą nauczyciele i uczniowie, pozostałe rzeczy takie jak mury, wspaniałe wyposażenie bez dobrych ludzi będzie niczym. W tej szkole znajdziemy doskonałe grono pedagogiczne, to doświadczeni nauczyciele z misją, dają z siebie wszystko. Uczniowie to również wspaniałe dzieci, które chcą się uczyć a swoimi zainteresowaniami zarażają się nawzajem.
Szkoła musi zapewnić dziecku odpowiednie warunki do nauki. Czym mniej stresu będzie ono miało tym lepsze osiągnie wyniki. Na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie dba o komfort dzieci. Małe klasy, w jakich uczą się tutaj dzieci sprawiają, że nauka jest przyjemna.

xckm115
Awatar użytkownika
kasia29
Posty: 68
Rejestracja: 08 paź 2019, 5:49

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: kasia29 »

Moje dziecko za rok idzie do pierwszej klasy mam dylematy czy sobie poradzi w szkole podstawowej z nauką . Więc zaczęłam go uczyć czytać z super książką " Uczę się czytać z rodzicami Nasza Szkoła " . Znalazłam taką w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola .Posiada nowoczesną metodę nauki czytania. Można ją wykorzystać do pracy już z dziećmi przedszkolnymi wykazującymi zapał do podjęcia nauki czytania. Sprawdzi się także w przypadku uczniów klas zerowych i pierwszych.
Awatar użytkownika
paluszek00
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:54

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: paluszek00 »

W tej chwili gdy są obawy czy dzieci wróca do szkół to trzeba pomyśleć o dobrym laptopie. Może w podjęciu decyzji pomoże wam ten artykuł https://hp-laptopy.pl/lekcje-online-jaki-laptop-wybrac/ W nim znajdziecie najważniejsze informacje.
A swoją drogą to chyba największy stres maja obecnie rodzice kl I. Wcale im się nie dziwię. Mój syn idzie do I klasy więc jestem w podobnej sytuacji.
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: fiolka99 »

Rozpoczęcie roku szkolnego to przede wszystkim przygotowanie odpowiedniej wyprawki. Ważne jest aby była ona dobrze rozplanowana i aby nic w niej nie zabrakło. Jeśli masz w tym obszarze nieco problemów i zwyczajnie nie wiesz jak zacząć, polecam zajrzeć na stronę http://papierowo.pl/blog/niezbedne-elementy-wyprawki-do-szkoly gdzie na pewno znajdziesz kilka rad i wskazówek.
Awatar użytkownika
ladyen
Posty: 11
Rejestracja: 17 wrz 2019, 15:18

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: ladyen »

Warto zadbać o edukację swojego dziecka. Prywatna szkoła będzie na pewno zapewniać dziecku dobre warunki do nauki. Także Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest jedną z lepszych. Tutaj dziecko uczy się w małej klasie i ma sporo zajęć dodatkowych.
lefcią

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: lefcią »

dobrze byłoby znaleźć szkołę dla dziecka, gdzie pracuje także logopeda, by móc ćwiczyć wymowę. a jeśli nie ma takiej możliwości to zawsze służy pomocą logopeda Służew . można chodzić na zajęcia po szkole, są bardzo dobrze prowadzone
dżess

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: dżess »

A powiedzcie mi, czy jest tutaj logopeda? Od jakiegoś czasu słyszałam, jak wiele dobrego może przynieść masaż logopedyczny https://cditn.pl/logopeda-kartuzy/ i zastanawiam się, czy nie warto byłoby się na niego zapisać. No może nie siebie, a moje dzieci. Wydaje mi się, że to może być im potrzebne, ale nie wiem sama... Coś niewyraźnie mówią.
Łęzka

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Łęzka »

Dobrymi opiniami cieszy się również Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie i to tutaj posłaliśmy nasze dziecko. Ma ono tutaj dobrych nauczycieli, małą klasę. To wpływa na jakość nauki. Jednak prywatna szkoła jest lepsza.
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: fiolka99 »

Pamiętaj także o wszystkich elementach związanych z rozwijaniem umiejętności u Twojego dziecka. W takim przypadku przydatne mogą okazać się tu kleje szkolne od https://papierowo.pl/kleje które wyróżniają się bezpieczną formułą, a także różnorodnymi rodzajami, dopasowanymi do konkretnych oczekiwań i potrzeb dziecka.
ćrgs

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: ćrgs »

Warto jest dla waszych dzieci wykupić dodatkowe ubezpieczenie NNW, szkolne, takie które w razie wypadku da wam odszkodowanie, może się przydać w leczeniu. Tutaj https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka macie opisane co obejmują takie polisy.
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: boyce233 »

Powiem Wam tak, że na Wawrze macie świetne przedszkole prywatne Te Vizja, które jest przedszkolem dwujęzycznym, więc dziecko od razu uczy się również języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie. Wydaje mi się, że czesne jest odpowiedniej wielkości. Powinniście sprawdzić sobie tą ofertę.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 352
Rejestracja: 31 sie 2019, 15:49

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: mczay »

Powinniście sprawdzić całą możliwą ofertę, aby jak najlepiej wybrać, no i aby wybrać najlepszą szkołę. Jeśli szukasz czegoś w Warszawie to ja polecam Te Vizję. W ofercie rozszerzone nauczanie oraz bardzo fajne grono pedagogiczne, które posiada świetne sposoby nauki oraz dużą kreatywność.
AlaŁapka

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: AlaŁapka »

Podstawowa szkoła dla dzieci nie zawsze może być dobrym wyborem. Jeśli żyjemy w mniejszych miastach, to często nie mamy szerszego wyboru, jest tylko jedna szkoła. My mieszkamy pod Lublinem, dlatego korzystamy ze strony Kidos.pl, która swoją ofertą ubogaca życie naszego dziecka. https://kidos.pl/zajecia/lublin mamy tu dostępne pełno zajęć dodatkowych, ale i wiele atrakcji, które rozwijają nasze dziecko.
borówka

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: borówka »

Ja uważam,że warto zapoznać się z ofertą prywatnej szkoły Te Vizja - https://gladka.tevizja.pl/#_ga=2.125755 ... 1518604893 To absolutnie najlepsza szkoła prywatna w Warszawie. Mają tam świetnych nauczycieli, wysoki poziom nauczania i sporo zajęć dodatkowych. My chcemy zapisać tam dzieciaki od przyszłego roku.
kinuś

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: kinuś »

My zapisaliśmy córę do skoły prywatnej Te Vizja na Okopowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru szkoły. Wcześniej chodziła do szkoły państwowej i jakość nauczania była tam fatalna. tutaj nauczyciele są zaangażowani w swoją pracę i prowadzą zajęcia w bardzo ciekawy sposób
kimkó

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: kimkó »

Doskonałej szkoły dziś nie ma, ale prywatne mają dość dobre opinie. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to placówka, gdzie dzieci mają zapewnioną dobrą opiekę ale i uczą się w małej klasie. Widać, że to daje efekty, bo łatwiej nauczycielowi prowadzić zajęcia.
samkós

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: samkós »

kimkó pisze: ↑27 lis 2020, 16:17 Doskonałej szkoły dziś nie ma, ale prywatne mają dość dobre opinie. Wiem, że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to placówka, gdzie dzieci mają zapewnioną dobrą opiekę ale i uczą się w małej klasie. Widać, że to daje efekty, bo łatwiej nauczycielowi prowadzić zajęcia.
Też słyszeliśmy dużo pozytywnych opinii o tej szkole i tu posłaliśmy nasze dzieci. Trzeba przyznać, że w szkole panuje dobra atmosfera. Nauczyciele starają się trafić do każdego ucznia, klasy są małe. To pozwala na skuteczną naukę. Cieszę się także, że dzieci mają sporo zajęć z angielskiego.
beataż

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: beataż »

Wspomniana została zielona szkoła, więc też podzielę się z Wami swoim odkryciem. Szukałam dla dzieci możliwości wyjazdu nad morze lub w góry tak, aby miały okazję odpocząć przez kilka dni w najpiękniejszych miejscach w Polsce, a także zwiedziły najważniejsze zabytki. Dodatkowo, zależało mi, aby miejsce pobytu było sprawdzone i bezpieczne. Z tego powodu zwróciłam uwagę na http://kumitetravel.pl/aktywna-zielona-szkola/ i program historyczny. Do wybory są aż 3 lokalizacje: Szklarska Poręba, Kamień i Chłapowo. Na miejscu czekają na dzieci zajęcia z doświadczonymi animatorami. Jak na razie to najlepsza oferta na jaką trafiła.
hiczungł

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: hiczungł »

Poziom edukacyjny w szkołach niepublicznych stoi na ogromnym poziomie, dlatego w tym kierunku zdecydowaliśmy się wysłać nasze dziecko. Niepubliczna Szkoła Podstawowa Promyk https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/oferta całkowicie spełniała nasze wymogi na tym polu. Założenia programowe w zupełności sprostały naszym wymogom a chcieliśmy aby dziecko postawiło na najwyższą edukację.
JanuszNieJań

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: JanuszNieJań »

Dużo osób chciałoby teraz wysłać swoje dzieci do szkół prywatnych, ale moim zdaniem to nie jest takie potrzebne bo w szkołach publicznych teraz też da się nauczyć i to czasami nawet dużo lepiej niż w tej szkole za bardzo duże pieniądze. Chyba się zgadzamy nie?
oluś

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: oluś »

Mój syn w tym roku szkolnym rozpoczął naukę w pierwszej klasie , pamiętam że zamawiałam dla niego podręcznik do religii przez internet tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Dodatkowo do podręcznika jest dołączona płyta CD.
móranowski

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: móranowski »

Dziecko wysłaliśmy do szkoły podstawowej prywatnej https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/oferta. Najbardziej sprostała naszym oczekiwaniom ich oferta, kombinacja wysokiej edukacji i należycie skomponowanej kadry. O dziecko i jego rozwój należy dbać już od najmłodszych lat, zalecam Wam zwrócić uwagę na nich. Panuje tam także rozszerzona wersja programowa pod kątem języków obcych.
kóska

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: kóska »

Pewnie będziecie szukać czegoś waszego mieszkania i to jest dobry ruch. Jednak nie można wyłącznie tym się kierować. Ja nie mam aż tak blisko i zawożę moje dzieci do Te Vizji na Wawrze. Nie żałuje, bo wiem że tu są w dobrej opiece i też szkoła gwarantuje świetną ofertę edukacyjną.
Zośia

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Zośia »

Ważny jest również wybór przedszkola, które jest niezbędne w przygotowaniu do szkoły podstawowej. Jeśli jesteś z Warszawy, to polecam tą placówkę https://fiqmiku.pl/. Przedszkole Fiqmiku ma wiele zalet, jedną z nich na pewno jest kadra, która jest świetnie przygotowana do nauki dzieci.
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Katarzyna78 »

Jeśli z Wasze dziecko dobrze się uczy, ale z różnych względów nie może pość do wymarzonej szkoły średniej, to może warto pomyśleć o zgłoszeniu do Fundacji EFC https://efc.edu.pl/programy/horyzonty i programie horyzonty? Misją Fundacji jest pokonywanie barier uniemożliwiających równy start młodym ludziom w Polsce, a także wspieranie zaangażowania obywatelskiego, rozwoju osobistego i ambicji naukowych uczniów.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: kasiakowa06 »

enterke pisze: ↑18 wrz 2019, 15:26 Placówek jest wiele i też Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie jest polecana przez rodziców. Wiadomo, że trzeba się trochę rozejrzeć, ale ta szkoła ma dobrych nauczycieli i zadbają oni o rozwój dzieci. Po lekcjach dziecko może zostawać na zajęciach dodatkowych.
Edukacja dzieciaków to podstawa. A nauka języków najważniejsza :) Moje dzieci własnie zaczęły naukę hiszpańskiego w MAK-EDu https://mak.edu.pl/dzieci-nad-stronka/k ... -oddzialy/

Obrazek
Tyśka

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Tyśka »

Moim zdaniem, wybór przedszkola jest bardzo ważny. Ponieważ to tam, nasze dziecko przygotowują do szkoły. Jeśli jesteście z Warszawy, to polecam przedszkole https://fiqmiku.pl/. Mają wspaniałe podejście do dzieci. Dużym plusem tego przedszkola jest to, że język angielski, jest tam drugim językiem w którym dzieci się komunikują.
Kajką

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Kajką »

Na pewno coś znajdziecie;) Przeważnie wybiera się tą która jest najbliżej, no ale niekoniecznie musi to być najlepszy wybór. Czasem warto trochę dojechać i wybrać lepszą szkołę, no ale to już wy wybieracie przecież:) Jak ktoś z was jest z Warszawy to mogę gorąco polecić Te Vizje Okopowa. Jest to bardzo nowoczesna placówka, świetnie wyposażona, ja tu właśnie zapisałam moją córkę. Co prawda chodzi tu dopiero dwa lata, no ale już mogę wiele dobrego o niej powiedzieć.
tromor

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: tromor »

Z naszym dzieckiem był taki problem, iż trapiły je problemy ze słuchem. Dlatego tak istotne było zadbanie o odpowiednią placówkę szkolną, dostosowaną do wady słuchu. Instytut Głuchoniemych im. Jakuba Falkowskiego w Warszawie to placówka, w skład której wchodzi zarówno szkoła podstawowa, jak i liceum. Na miejscu znajduje się wykwalifikowana kadra, która jest w stanie przygotować dziecko w odpowiedni sposób do dalszego życia i radzenia sobie, mimo trudności losu. Jest to kolejny argument za tym, iż start w dorosłe życie, mimo wady słuchu, jest jak najbardziej możliwy do zrealizowania!
Gość

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: Gość »

W szkole podstawowej na pewno wasze dzieci muszą też mieć ubezpieczenie szkolne które będzie zawierało wszelkie urazy jakie mogą się pojawić. Wiem z doświadczenia że takie polisy się przydają i dostaniecie te odszkodowania.
daszaa

Re: Podstawowa szkoła dla dzieci

Post autor: daszaa »

A czy ktoś z was może mnie nakierować przykładowo na na szkoły podstawowe we wrocławiu ranking? Albo może mi doradzicie po prostu - jak wybrać idealną szkołę dla mojego dziecka? Byłabym naprawdę wdzięczna za pomoc, ponieważ musiałabym wybrać coś teraz dla mojej pociechy...
ODPOWIEDZ