Dobra auto szkoła?

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
ernesta
Posty: 1
Rejestracja: 15 gru 2020, 3:53

Dobra auto szkoła?

Post autor: ernesta »

Jakie auto szkoły w Warszawie warto wziąć pod uwagę, jeśli planuję wkrótce zapisać się na kurs? Ponoć bardzo fajni instruktorzy są w lejdis-gentleman-osk.pl. Dajcie znać, czy się tam uczyliście i jakie macie doświadczenia.
Awatar użytkownika
Dajmir1985
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2020, 5:56

Re: Dobra auto szkoła?

Post autor: Dajmir1985 »

Szczerze? Według mnie to właśnie najlepsza auto szkoła w Warszawie. Do zalet mogę zaliczyć właśnie dobrych instruktorów, przyjazną atmosferę, przystępne ceny i kilka innych. Na pewno będziesz zadowolona z nauki tam.
Łucja

Re: Dobra auto szkoła?

Post autor: Łucja »

Jeżeli szukacie dobrej szkoły nauki jazdy w Poznaniu, to polecam https://autodrive.com.pl/home/. Świetni instruktorzy (zwłaszcza pan Kuba) z doskonałym podejściem do kursantów. Ja się stresowałam na początku, bo mi nie bardzo szło, ale instruktor spokojnie mi wszystko wyjaśniał. Zero nerwów, czy irytacji, a często słyszałam od znajomych jak to w innych szkołach instruktorzy krzyczeli na kursanta. Egzamin zdałam bez najmniejszych problemów, trochę nerwów oczywiście było, ale wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana i to mi pozwoliło się opanować.
Awatar użytkownika
quee
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2019, 21:16

Re: Dobra auto szkoła?

Post autor: quee »

ernesta pisze: ↑03 lut 2021, 19:51 Jakie auto szkoły w Warszawie warto wziąć pod uwagę, jeśli planuję wkrótce zapisać się na kurs? Ponoć bardzo fajni instruktorzy są w . Dajcie znać, czy się tam uczyliście i jakie macie doświadczenia.
Popytaj wśród znajomych. Najlepiej dla ciebie, aby była niedaleko miejsca zamieszkania.
ginamó

Re: Dobra auto szkoła?

Post autor: ginamó »

W szkole jazdy Sokół http://www.sokol-szczecin.pl/oferta-i-cennik/ udało mi się nauczyć śmigać samochodem, zgodnie z absolutnymi oczekiwaniami. Instruktor podyktowal mi kilka trickow z ktorymi prowadzenie pojazdu jest duzo prostsze i przyjemniejsze. I co najwazniejsze - egzamin zdany za pierwszym podejsciem.
ODPOWIEDZ