Kobiece sprawy

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
Rapsodia
Posty: 126
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:10

Kobiece sprawy

Post autor: Rapsodia »

Szukając w sieci różnych ciekawych poradników trafiłam na rewelacyjny portal kobiecy My-V. Jeśli go znacie, to pewnie przyznacie, że jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Spodobały mi się porady i artykuły dotyczące urody, zdrowia psychicznego oraz intymnego. Wspaniale się poczułam, bo teraz wiem, ze nie jestem sama z niektórymi problemami :) Pisałyście może już do ich ekspertów?
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Kobiece sprawy

Post autor: chylka »

swietnie ze takie miejsca powstaja, bo w niektorych rodzinach mam wrazenie ze zdrowie intymne jest dalej tematem tabu. A np taka suchosc pochwy to dosc powszechna przypadlosc - zreszta wystarczy troche wiecej stresu w zyciu kobiety i juz odbija sie to na jej samopoczuciu intymnym. Ja aby zapobiec podraznieniom zwiazanym z suchoscia pochwy stosuje zel feminum - szybko nawilza i przynosi ulge a dodatkowo faktycznie ulatwia stosunki seksualne
Awatar użytkownika
handris
Posty: 162
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:44

Re: Kobiece sprawy

Post autor: handris »

Ja mam krótkie pytanie o niedoczynność tarczycy jest to choroba, która mocno mi dokucza, a poprzedni lekarz kompletnie nie znał się na leczeniu w związku z tym gdzie najlepiej się udać? Jakich lekarzy polecacie z naszego kraju? Będę bardzo, ale to bardzo wdzięczna za polecenia z góry dziękuję!
Violuś

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Violuś »

Problemy ze sprawami kobiecymi inaczej mówią z problemami intymnymi dotyczą każdej z nas. Nie zawsze musimy udawać się by uzyskać pomoc w tych sprawach do lekarza specjalisty. Zatem jak wyleczyć stan zapalny pochwy któraś z was zapyta.Odpowiedź jest dość prosta - to lek o nazwie octenisept .

metalowe kulki asg
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Katarzyna78 »

Witam,czy korzystacie z pakietow medycznych? Mam problemy z tarczycą i zalezy mi na tym,aby korzystać z współpracy lekarzy. Co sądzicie o tym https://hms-assistance24.com/ ? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat oraz dowiem się więcej jak wygląda korzystanie z takich pakietów.
ińka

Re: Kobiece sprawy

Post autor: ińka »

Jeśli zmagacie się z problemem niepłodności i szukacie dobrej kliniki to zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą Gyncentrum. Tu znajdziecie wysokiej klasy specjalistów, którzy mają doświadczenie w leczeniu niepłodności. A jeśli chcecie poczytać więcej na ten temat to warto poczytać wpisy na blogu https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/kobie ... a-leczenie. I nie warto tracić nadziei, teraz jest wiele skutecznych metod walki z niepłodnością :)
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Kobiece sprawy

Post autor: fiolka99 »

Zmaganie się z chorobą jaką jest niedoczynnośc tarczycy jest mega trudne. Dlatego ja korzystam z przychodni online Dimedic gdzie szybko i sprawnie przedłużają mi recepty na leki, ktore przyjmuje juz od dawana.
Na pierwszą konsultację masz u nich rabat :) wystarczy zarejestroac sie z linkiem https://dimedic.eu/pl/dimedic/registrat ... ruth.z3854
Szańka

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Szańka »

Rapsodia pisze: ↑24 sty 2021, 13:24 Szukając w sieci różnych ciekawych poradników trafiłam na rewelacyjny portal kobiecy My-V. Jeśli go znacie, to pewnie przyznacie, że jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Spodobały mi się porady i artykuły dotyczące urody, zdrowia psychicznego oraz intymnego. Wspaniale się poczułam, bo teraz wiem, ze nie jestem sama z niektórymi problemami :) Pisałyście może już do ich ekspertów?
Fajnie, że są takie miejsca, typowo dla kobiet. Powinnyśmy wiedzieć, gdzie możemy porozmawiać bez tabu. Ja ostatnio potrzebowałam porady, bo nie wiedziałam jak poradzić sobie z suchością pochwy, a żele na bazie wody nie sprawdzały się na dłużej, dopiero globulki Vagisan dały radę.
Łasi

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Łasi »

Szańka pisze: ↑30 kwie 2021, 23:21
Fajnie, że są takie miejsca, typowo dla kobiet. Powinnyśmy wiedzieć, gdzie możemy porozmawiać bez tabu. Ja ostatnio potrzebowałam porady, bo nie wiedziałam jak poradzić sobie z suchością pochwy, a żele na bazie wody nie sprawdzały się na dłużej, dopiero globulki Vagisan dały radę.
A mogłabyś powiedzieć, czy ja na te globulki Vagisan potrzebuję może recepty od lekarza ginekologa?
boguśka

Re: Kobiece sprawy

Post autor: boguśka »

Ja również czasem odnoszę wrażenie, że my-kobiety wstydzimy się mówić o naszych kobiecych sprawach. A to żaden wstyd, warto o tym rozmawiać i pomagać sobie nawzajem. Dzięki wymianom naszych doświadczeń możemy się czegoś nauczyć i ulżyć sobie w cierpieniach. Np., jeśli chodzi o infekcje intymne, to u mnie bardzo się sprawdziły globulki dopochwowe cicatridina. Brałam je ze względu na nawracające się dolegliwości związane z suchością pochwy. Są one dostępne bez recepty, a aplikacja jest banalna. Jedna globulka na noc a poprawa następuje naprawdę w szybkim czasie. Przyniosły mi one ogromną ulgę a co najważniejsze infekcje się nie nawracają :)
piłka

Re: Kobiece sprawy

Post autor: piłka »

Generalnie, infekcje to najczęstsza przyczyna wizyt u ginekologa. Można powiedzieć, że w ciągu życia taka przypadłość przytrafi się każdej kobiecie. Często okazuje się jednak, że samodzielne leczenie nie tylko nie przyniesie rezultatów, ale może pogorszyć stan pacjentki i wydłużyć proces terapii. Dlatego ja uważam, że w przypadku pierwszych objawów takiej infekcji czym prędzej trzeba udać się do ginekologa. W Warszawie mogę Wam polecić dr Dąbkowską z https://babkamedica.pl/ . Moja sprawdzona ginekolog, do której mam pełne zaufanie.
ogórek

Re: Kobiece sprawy

Post autor: ogórek »

chylka pisze: ↑11 lut 2021, 16:55 swietnie ze takie miejsca powstaja, bo w niektorych rodzinach mam wrazenie ze zdrowie intymne jest dalej tematem tabu.
Trochę tak jest, ale na szczęście się to zmienia i też można spotkać w internecie rzetelną wiedzę w temacie zdrowia, seksu, antykoncepcji itd. Sama stąd https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-two ... cyjnych-2/ dowiedziałam się większości odnośnie stosowania tabletek, później tylko to potwierdziłam u lekarza. Dobrze, że dziś wiedza jest bardziej dostępna
igor33332ą

Re: Kobiece sprawy

Post autor: igor33332ą »

Jestem bardzo ciekawy ile osób wejdzie do tego wątku. Czy tych osób będzie dużo czy jednak tych osób będzie mało. to mnie naprawdę bardzo interesuje i czekam na odpowiedź.
_____________________________________________________________
panele słoneczne Katowice
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Kobiece sprawy

Post autor: lasend »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Kobiece sprawy

Post autor: lasend »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
Małgosia

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Małgosia »

ogórek pisze: ↑18 cze 2021, 12:05

Trochę tak jest, ale na szczęście się to zmienia i też można spotkać w internecie rzetelną wiedzę w temacie zdrowia, seksu, antykoncepcji itd. Sama stąd https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-two ... cyjnych-2/ dowiedziałam się większości odnośnie stosowania tabletek, później tylko to potwierdziłam u lekarza. Dobrze, że dziś wiedza jest bardziej dostępna

Sama mogę polecić blog klinikastonava.cz traktujący o tym jak w razie potrzeby można bezpiecznie i legalnie usunąć ciążę
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Kobiece sprawy

Post autor: czarna »

Niestety i u mnie pojawiły się zdrowotne problemy. W związku z tym, szukam namiaru na uroginekologia wrocław Jeżeli znacie dobrego specjalistę - koniecznie dajcie mi znać.
Mańka

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Mańka »

Rozwój ośrodków medycyny wspomagania rozwoju w nadchodzących latach z pewnością zostanie zdominowany przez postępy w technologii cyfrowej i personalizacji terapii. Już teraz widzimy, jak inteligencja sztuczna i telemedycyna rewolucjonizują dostęp do opieki i terapii. W kontekście tych zmian, https://novum.com.pl/ stanowi cenne źródło informacji o innowacjach i badaniach. Dalszy rozwój tych technologii zwiększy efektywność leczenia i wsparcie dla pacjentów na każdym etapie ich rozwoju.
Zuzannnna

Re: Kobiece sprawy

Post autor: Zuzannnna »

Salon kosmetyczny Tarnowo Podgórne - to miejsce, gdzie kobiety też mogą w spokoju się zrelaksować i zadbać o siebie. Często nie mamy dla siebie czasu i skupiamy się na innych. Warto poświęcić sobie trochę uwagi i dać odpocząć organizmowi
ODPOWIEDZ