Mleko początkowe

Radzimy, rekomendujemy, komentujemy. Szukasz wsparcia lub opinii? Napisz!
Awatar użytkownika
leoncja1974
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 0:31

Mleko początkowe

Post autor: leoncja1974 »

Witajcie!
Nie mogę się zdecydować, jaką markę mleka początkowego wybrać dla mojej córeczki. Sporo dobrego słyszałam o produktach Nuppi dostępnych między innymi w sklepie naszsmyk.pl. Znacie? Polecacie?

zeolit łódź
Awatar użytkownika
Eleonora
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 17:06

Re: Mleko początkowe

Post autor: Eleonora »

Tak się składa, że we wspomnianym przez Ciebie sklepie kupuję mleko początkowe Nuppi 1 i szczerze uważam, że lepszego produktu na rynku po prostu nie ma. To mleko jest bogate w liczne witaminy i minerały niezbędne naszym maluchom :)
Awatar użytkownika
chylka
Posty: 165
Rejestracja: 17 gru 2019, 16:49

Re: Mleko początkowe

Post autor: chylka »

Też miałam problem z decyzją ale musze przyznać, że sporo pomogły mi takie artykuły jak https://parenting.pl/mleko-dla-noworodka
:) dodatkowo czytałam też opinie innych mam w sieci na temat mlek i właśnie w taki sposób podjęliśmy decyzję o wyborze. Myślę, że to rozsądna opcja, a jak było u was?
dreśka

Re: Mleko początkowe

Post autor: dreśka »

Ja dla swojego dziecka kupuję hipp bio combiotik, od paru miesiecy to mleko pije i wszystko jest w porządku. To mleko ekologiczne, ja mam większe zaufanie do tego typu produktów. Mój mały się dobrze się po nim czuje, zamawiam tutaj https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMB ... 89703.html
vikła

Re: Mleko początkowe

Post autor: vikła »

Mój mały pije mleko Bebilon Profutura, znalazłam stacjonarnie w DOZie to mleko w bardzo przystępnej cenie, ostatnio za opakowanie płaciłam 48 zł z hakiem. Wolę stacjonarnie kupić i nie martwić się czy dojdzie mi na czas, jak to bylo przy zamówieniach online.
Włada

Re: Mleko początkowe

Post autor: Włada »

vikła pisze: ↑24 mar 2021, 17:24 Mój mały pije mleko Bebilon Profutura, znalazłam stacjonarnie w DOZie to mleko w bardzo przystępnej cenie, ostatnio za opakowanie płaciłam 48 zł z hakiem. Wolę stacjonarnie kupić i nie martwić się czy dojdzie mi na czas, jak to bylo przy zamówieniach online.
No to jedno, że nie musisz czekać na przesyłkę, ale druga sprawa jest taka, że warto kupować w DOZie, bo po prostu mają najlepszą cenę na Bebilon.
ODPOWIEDZ