Dzianina dla dzieci

Wątek na mało znane fakty, ciekawostki z kraju i ze świata, ciekawe wiadomości i opinie.
Awatar użytkownika
Krzysztofa1961
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2021, 20:27

Dzianina dla dzieci

Post autor: Krzysztofa1961 »

Cześć kochani. Jak myślicie, jaka dzianina jest najodpowiedniejsza dla maluchów? Mnie wydaje się, że najwięcej zalet ma pętelka bambusowa. Jest naturalna, oddychająca i w szybkim tempie wysycha. Nie można zapomnieć też o bezpieczeństwie, miękkości i chłonności. Macie jakieś inne propozycje, czy też jesteście fanami bambusa?
ptyś

Re: Dzianina dla dzieci

Post autor: ptyś »

Moim zdaniem, bardzo ciekawą ofertę w tym zakresie posiada ten sklep internetowy https://shoperly.pl/pl/spiworki-do-spacerowki-291/ Ja zamówiłam tam śpiworki do wózka spacerowego i przyznam szczerze, że sprawdza się bez zarzutu. Cena była atrakcyjna, więc żal było nie zamówić. Dodatkowo prezentuje się naprawdę pięknie :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 278
Rejestracja: 07 cze 2019, 14:54

Re: Dzianina dla dzieci

Post autor: kasiakowa06 »

Krzysztofa1961 pisze: ↑06 sie 2021, 16:29 Cześć kochani. Jak myślicie, jaka dzianina jest najodpowiedniejsza dla maluchów? Mnie wydaje się, że najwięcej zalet ma colorinvest.pl/oferta-produktowa/pieluszki pętelka bambusowa . Jest naturalna, oddychająca i w szybkim tempie wysycha. Nie można zapomnieć też o bezpieczeństwie, miękkości i chłonności. Macie jakieś inne propozycje, czy też jesteście fanami bambusa?
Bardzo dużo dobrej jakości ciuszków dla dzieci, w różnych rozmiarach, znajdziesz na: https://merinodzieciaki.pl/pl/i/Przewod ... miarach/13

Obrazek
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Dzianina dla dzieci

Post autor: Lecter »

Odpowiednia dzianina dresowa znacząco ułatwia pracę i szycie różnorakich ubranek dla dzieci. Warto wybrać wysokiej jakości materiał, dzięki któremu ubranka będą wyglądać bardzo ładnie i w dodatku będą wygodne. Sam lubię od czasu do czasu coś uszyć i sprawia mi to masę frajdy ;)
ODPOWIEDZ