spadki pomoc prawna Gdańsk

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
okoń

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: okoń »

Tak jak w tytule - poszukuję pomocy prawnika, który specjalizuje się w prawie spadkowym. Chodzi o podział majątku między mnie i siostrę, a naszymi dalekimi kuzynami, o których dopiero co się w zasadzie dowiedzieliśmy. Czy znacie kogoś godnego polecenia?
uleńka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: uleńka »

Dołączam się do pytania, mieszkam pod Gdańskiem i potrzebna mi pomoc prawna do interpretacji testamentu oraz podziału majątku po zmarłej ciotce. Rzecz w tym, że już z pomocy jednej kancelarii korzystałam, ale czułam że mnie zbywają, a więc postanowiłam udać się do kogoś innego
kłaka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: kłaka »

uleńka pisze: ↑27 sie 2021, 0:03 Dołączam się do pytania, mieszkam pod Gdańskiem i potrzebna mi pomoc prawna do interpretacji testamentu oraz podziału majątku po zmarłej ciotce. Rzecz w tym, że już z pomocy jednej kancelarii korzystałam, ale czułam że mnie zbywają, a więc postanowiłam udać się do kogoś innego
I bardzo dobrze! Myślą że łaskę robią czy co? Ja tez miałam do czynienia z taką kancelarią i powiedziałam że nigdy więcej. Teraz poszukam takiej która ma dobre opinie i rekomendacje
Awatar użytkownika
malaga
Posty: 167
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:05

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: malaga »

To w takim razie udaj się do kancelarii http://www.mindykowski.pl/ gdzie urzęduje mecenas Mindykowski, z niego będziesz na pewno zadowolona. Bardzo sympatyczna osoba i naprawdę zna się na prawie spadkowym. W trudniejszych sprawach też pomoże, mówię to z własnego doświadczenia ;)
ODPOWIEDZ