Jaką chwilówkę warto wybrać?

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Igor
Posty: 4
Rejestracja: 03 cze 2019, 16:47

Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: Igor »

Witam! Czy znacie firmy w których warto zaciągnąć chwilówkę? Jakie miejsca polecacie? Myślałem, żeby skontaktować się w tej sprawie z marketpożyczkowy.pl, ale sam nie wiem…
Awatar użytkownika
baldwin1971
Posty: 6
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:55

Re: Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: baldwin1971 »

Z marketpozyczkowy.pl warto współpracować! U nich wszelkie źródła dochodu są akceptowane, co w mojej branży było ogromnym plusem. Nie ma tam formalności i zbędnego czekania!
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: Eliza »

A może warto byłoby skorzystać z pomocy doradcy finansowego? Polecam zapoznać się z ofertą na stronie https://ic-ekspertfinansowy.pl/. Jak widać możecie tam liczyć na naprawdę fachowe i profesjonalne doradztwo kredytowe i pożyczkowe. Doradca finansowy przedstawi Wam najlepsze oferty na rynku i razem wybierzecie tą, która najlepiej będzie odpowiadała Waszym potrzebom i spełniała Wasze oczewlkiania ;)
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 101
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:48

Re: Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: Albina »

Przyznaję, że ja jeszcze nigdy nie miałam okazji brać żadnej pożyczki, ale wiadomo, są różne sytuacje, więc i na mnie przyszła kolej. Nie ukrywam, że grudzień dał trochę w kość i przydałoby się jakieś wsparcie, zastanawiam się nad pożyczką w Wonga. Jakie dokumenty mogą być mi potrzebne, jeśli chcę starać się u nich o pożyczkę?
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2019, 12:59

Re: Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: oewonga »

Albina pisze: ↑18 gru 2019, 12:37 Przyznaję, że ja jeszcze nigdy nie miałam okazji brać żadnej pożyczki, ale wiadomo, są różne sytuacje, więc i na mnie przyszła kolej. Nie ukrywam, że grudzień dał trochę w kość i przydałoby się jakieś wsparcie, zastanawiam się nad pożyczką w Wonga. Jakie dokumenty mogą być mi potrzebne, jeśli chcę starać się u nich o pożyczkę?
Witam! Albina, aby złożyć wniosek o pożyczkę w wonga.com niezbędne jest posiadanie ważnego dowodu osobistego. Podczas wypełniania wniosku poprosimy Cię o podanie numeru telefonu zarejestrowanego w sieci komórkowej działającej na terenie Polski. To wszystko co będzie nam potrzebne.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
Albina
Posty: 101
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:48

Re: Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: Albina »

A jeśli zostanę juz pozytywnie zweryfikowana, to jak długo będę czekała na przyznanie pieniędzy?
Awatar użytkownika
oewonga
Posty: 8
Rejestracja: 08 gru 2019, 12:59

Re: Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: oewonga »

Witam! Albina, jeżeli chodzi o czas oczekiwania na wypłatę pożyczki z wonga.com to możesz się jej spodziewać na koncie nawet po kilku minutach. Zawsze wysyłamy szybki przelew, dlatego też upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Możesz to także sprawdzić na naszej stronie wonga.com w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Awatar użytkownika
Remi3
Posty: 29
Rejestracja: 29 kwie 2019, 11:33

Re: Jaką chwilówkę warto wybrać?

Post autor: Remi3 »

Wszelkie informacje na temat wyboru chwilówek znajdują się na https://parabankowo.pl/planujesz-wziac- ... -wiedziec/ Trzeba się jednak wcześniej zastanowić, czy ten produkt jest na pewno bezpieczny...
ODPOWIEDZ