Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 79
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:46

Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Tomasz96 »

Myślicie, że dobrym pomysłem może być skorzystacie z oferty anglojęzycznej szkoły podstawowej? Ja czuję, że to może bardzo wspomóc Wasze dzieciaki w przygotowaniu do dalszej edukacji. Wiem, że w https://szkolaeuropejska.pl/ praktykowana jest nauka trzech języków obcych, co może być bardzo dobrym rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: kolo12 »

Bardzo dużo elementów nauki języka angielskiego już dla najmniejszych dzieci jest również wprowadzanych w tej placówce w Warszawie - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Wiem z pewnych źródeł że mocno wciela się tam naukę języka na każdym poziomie. Do tego grono pedagogiczne jest sprawdzone i z wieloletnim doświadczeniem w tym miejscu, co nie jest bez znaczenie w procesie nauki małych ale i starszych dzieci.
Awatar użytkownika
Baronowa
Posty: 21
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:22

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Baronowa »

Dzieci na pewno na tym skorzystają, angielski każdemu się w życiu przyda, jak nie w pracy to przy podróżowaniu za granicę. Dlatego też ja wybrałam prywatną szkołę podstawową dla dziecka. Na Morenie w Gdańsku znajduje się szkoła Te Vizja, polecam ją z czystym sumieniem. Nawet teraz super działają, wszystkie lekcje są prowadzone online.
Awatar użytkownika
kabasabas213
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2020, 8:22

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: kabasabas213 »

Taka szkoła to na pewno dobry start dla każdego dziecka


_____________________________
przeprowadzki Warszawa tanio
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: Eliza »

A czy ktoś z Was posyła dziecko do dodatkowej szkoły językowej, aby uczyło się języka angielskiego? Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci, że takie kursy oferuje między innymi Szkoła Językowa ProfiLingua. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
enterke
Posty: 113
Rejestracja: 28 maja 2019, 10:57

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: enterke »

kolo12 pisze: ↑29 mar 2020, 13:04 Bardzo dużo elementów nauki języka angielskiego już dla najmniejszych dzieci jest również wprowadzanych w tej placówce w Warszawie - Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Wiem z pewnych źródeł że mocno wciela się tam naukę języka na każdym poziomie. Do tego grono pedagogiczne jest sprawdzone i z wieloletnim doświadczeniem w tym miejscu, co nie jest bez znaczenie w procesie nauki małych ale i starszych dzieci.
To prawda, że w tej szkole przykłada się dużą wagę do języka angielskiego i jest to dobry pomysł. Dziecko najszybciej przyswaja sobie język. A doświadczenie nauczycieli w tej placówce tylko w tym pomoże. Warto tutaj posłać dziecko. Na pewno szkoła jest sprawdzona i cieszy się dobrymi opiniami.
Awatar użytkownika
GrzeFrac
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 15:38

Re: Anglojęzyczna szkoła podstawowa

Post autor: GrzeFrac »

Wydaje mi się, że w takim przypadku trzeba przede wszystkim poszukać jakiejś szkoły prywatnej. Wątpię, żeby jakaś szkoła publiczna miała w swojej ofercie naukę po angielsku.

___
https://inowroclaw.info.pl/artykul/ile-masz-czasu-na-ubezpieczenie/1030433
ODPOWIEDZ