Narożnik pokojowy

Wątek dla prawdziwych kinomaniaków. Recenzujemy filmy, polecamy kina, dzielimy się przemyśleniami odnośnie wystąpień aktorów.
Slaterś9

Narożnik pokojowy

Post autor: Slaterś9 »

Jakie narożniki pokojowe są obecnie modne? Chciałabym kupić coś, co będzie pasowało do stylu nowoczesnego, ale jednak będzie bardziej klasyczne w kształcie. Czy to w ogóle możliwe?

Jakie narożniki pokojowe są obecnie modne? Chciałabym kupić coś, co będzie pasowało do stylu nowoczesnego, ale jednak będzie bardziej klasyczne w kształcie. Czy to w ogóle możliwe?
iżka

Re: Narożnik pokojowy

Post autor: iżka »

Sama rozglądam się za jakimś modnym i wysokiej jakości narożnikiem do mojego salonu. Teraz w sklepach to tak nie ma wyboru. To już więcej różnych ofert można w internetowych sklepach znaleźć. Zależy czego się szuka właśnie. A wy jakie sklepy możecie polecić?
Awatar użytkownika
eweran
Posty: 173
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:04

Re: Narożnik pokojowy

Post autor: eweran »

Zdecydowanie jestem za tym, żeby przeglądać oferty internetowych sklepów. Często wybór jest zdecydowanie większy i ciekawszy. Do tego często też ceny są bardziej konkurencyjne, a przy okazji oszczędza się czas na chodzenie po sklepach. Jeśli chodzi konkretnie o narożnik to zobacz duży narożnik na Ms-meble24.pl , bynajmniej właśnie ten model zwrócił moją największą uwagę. Żonie też się najbardziej podoba. Sama jakość wykonania super, wizualnie prezentuje się doskonale i co najważniejsze jest duży. A takiego właśnie potrzebujemy do naszego salonu.
kafar
Posty: 191
Rejestracja: 01 cze 2019, 9:37

Re: Narożnik pokojowy

Post autor: kafar »

Ja swój narożnik znalazłem tutaj w sklepie online https://www.sfmeble.pl/c/narozniki-do-salonu . Przeglądałem w sklepach stacjonarnie kilka dni w całym mieście takie kanapy, nic mi nie wpadło w oko. A co już się podobało to cena powalała. W sieci okazało się, że są i inne meble i co ważne w cenie jaką mogłem zapłacić.
ODPOWIEDZ