Ulubiony film

Wątek dla prawdziwych kinomaniaków. Recenzujemy filmy, polecamy kina, dzielimy się przemyśleniami odnośnie wystąpień aktorów.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 10
Rejestracja: 07 sty 2019, 15:59

Ulubiony film

Post autor: Karolina »

Hej! Jaki jest Wasz ulubiony film? Mój to "Księżna" :) Polecam go fanom filmów kostiumowych.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 22
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:56

Re: Ulubiony film

Post autor: Jagoda »

Jest kilka filmów, które przyszły mi tak na szybko na myśl, ale chyba jednak "Zielona Mila" wygrywa ;) Ale poza tym "Piękny umysł", "Teoria wszystkiego", z komedii to chyba :Przychodzi facet do lekarza" i polski "Kiler", a z kostiumowych to "Rozważna i romantyczna" :)
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Ulubiony film

Post autor: Katarzyna78 »

Jest wiele filmów, które lubię. Mam jednak taką naturę, że nie cierpię oglądania w kółko tego samego. Do kina chadzam niezwykle rzadko, ze względu na odległość. W moim mieście długo nie było kina, a obecnie jego repertuar jest dość ubogi. Dlatego sprawiliśmy sobie z mężem telewizję 4k od https://idream.pl/tv/appletv.html . Dzięki temu mogę cieszyć się najwyższej jakości obrazem 4K oraz funkcją HDR. Wszystko, co widzę na ekranie telewizora, jest pełne szczegółów oraz naturalne. System przestrzennego dźwięku sprawia, że czuję się zupełnie jak w sali kinowej.
Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:28

Re: Ulubiony film

Post autor: Martusia »

Dzięki za porady :)
Awatar użytkownika
caz
Posty: 3
Rejestracja: 26 paź 2019, 21:06

Re: Ulubiony film

Post autor: caz »

Jeszcze dalej niż Północ, Skazani na Shawshank
Awatar użytkownika
JuliannaK
Posty: 6
Rejestracja: 03 lis 2019, 18:03

Re: Ulubiony film

Post autor: JuliannaK »

Król Lew <3 Jedyny ukochany. Nic go nie przebije.
Awatar użytkownika
ignata
Posty: 128
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:53

Re: Ulubiony film

Post autor: ignata »

Też bardzo lubię filmy i lubię chodzić do kina. Byłam ostatnio na rewelacyjnym filmie Ukryta gra, film niby polski a ogląda się jak najlepszą hollywoodzką produkcję, może to zasługa wyjątkowej obsady i scenografii.
Awatar użytkownika
Natalia3213
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:46
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ulubiony film

Post autor: Natalia3213 »

caz pisze: ↑26 paź 2019, 21:07 Jeszcze dalej niż Północ, Skazani na Shawshank
Zielona mila jeszcze bym dodała
Awatar użytkownika
lasend
Posty: 910
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:33

Re: Ulubiony film

Post autor: lasend »

Ostatnio czytałem o tym tutaj: http://www.biuroagata-tlumaczenia.pl
Awatar użytkownika
czarna
Posty: 246
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:01

Re: Ulubiony film

Post autor: czarna »

Seriale również oglądacie? Właśnie dzisiaj skończyłam oglądać ten serial https://dobre-filmy.pl/odcinki/mroczne- ... 08-online/ i szukam czegoś w podobnej tematyce. Co polecacie? :) Chętnie poznam wasze ulubione produkcje.
Awatar użytkownika
ramsaybolton
Posty: 549
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:16

Re: Ulubiony film

Post autor: ramsaybolton »

Jeśli chodzi o filmy, to ja uwielbiam poznawać i odkrywać nowe produkcje. Teraz czekam na film "W lesie dziś nie zaśnie nikt" Nie skreślam go jak inni, mam wrażenie, że to będzie całkiem ciekawy materiał. Nie przeszkadzają mi takie momenty jak scena seksu, ponieważ ten film ma odpowiednią kategorię wiekową, więc nikt nie powinien narzekać.
Awatar użytkownika
Kajtek66
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2020, 12:54

Re: Ulubiony film

Post autor: Kajtek66 »

Ja osobiście nie mam ulubionego filmu, jest wiele które są dla mnie bardzo dobre i mogę nie raz oglądać. Aczkolwiek chyba najbardziej lubię z nich wszystkich, Percy Jackson.
Awatar użytkownika
łódka
Posty: 97
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:50

Re: Ulubiony film

Post autor: łódka »

A ktoś z was już oglądał Zenka na vod tvp? Bo ja nie będę oszukiwać, ale lubię ten gatunek muzyki, także od samego początku mi się spodobał.
Awatar użytkownika
Sowinski
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2020, 19:04

Re: Ulubiony film

Post autor: Sowinski »

Mój to zdecydowanie Szeregowiec Ryan

---
sylwesterwgorach
Awatar użytkownika
Mirk2921
Posty: 107
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:13

Re: Ulubiony film

Post autor: Mirk2921 »

łódka pisze: ↑07 maja 2020, 12:35 A ktoś z was już oglądał Zenka na vod tvp? Bo ja nie będę oszukiwać, ale lubię ten gatunek muzyki, także od samego początku mi się spodobał.
Ja oglądałam jakiś tydzień temu chyba i polecam. Fajny film, na vod jest w bardzo dobrej jakości, więc przyjemnie się oglądało. Jak lubisz muzykę disco-polo to na pewno Ci się spodoba, bo dużo muzyki jest w tle :)

stoliki rtv zamówienie
Awatar użytkownika
Bizzonx
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:52

Re: Ulubiony film

Post autor: Bizzonx »

Moim ulubionym filmem chyba jest Hobbit. Wszystkie trzy części były wprost przepiękne oraz wzruszające...
---------------------------------
rolety, rolety okienne
Awatar użytkownika
Deli
Posty: 4
Rejestracja: 13 maja 2020, 20:56

Re: Ulubiony film

Post autor: Deli »

U mnie byłby to Szeregowiec Ryan
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 146
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:09

Re: Ulubiony film

Post autor: pukla123 »

ja bardzo lubię swingersi chomikuj często spędzam wieczory z jakimś dobrym filmem online. Zazwyczaj oglądam na platformie www.cda360.pl bo tam jest największy wybór i nie duze opłaty
Awatar użytkownika
Emeralda
Posty: 5
Rejestracja: 08 cze 2020, 21:09

Re: Ulubiony film

Post autor: Emeralda »

Moimi ulubionymi filmami są zdecydowanie stare filmy Star Wars, tego nic nie przeskoczy
Awatar użytkownika
Delis
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 1:22

Re: Ulubiony film

Post autor: Delis »

U mnie jest to "Atlas chmur", nie wiem czemu ten film nie jest tak znany, jak powinien być :)

---
Menu restauracji Aplikacja
Awatar użytkownika
Bianka
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2020, 13:09

Re: Ulubiony film

Post autor: Bianka »

Goodfellas
Awatar użytkownika
Bionic
Posty: 3
Rejestracja: 11 cze 2020, 21:22

Re: Ulubiony film

Post autor: Bionic »

Ja najbardziej lubię Star Trek The first contact
Awatar użytkownika
Praski
Posty: 4
Rejestracja: 17 cze 2020, 22:53

Re: Ulubiony film

Post autor: Praski »

Pierwsza i druga część Obcego :)
Awatar użytkownika
Katarzyna78
Posty: 1142
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:40

Re: Ulubiony film

Post autor: Katarzyna78 »

Łowca Androidów.

kurtki flyers z kapturem
Awatar użytkownika
kolo12
Posty: 177
Rejestracja: 12 maja 2019, 14:45

Re: Ulubiony film

Post autor: kolo12 »

sfsf
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 36
Rejestracja: 26 cze 2020, 11:47

Re: Ulubiony film

Post autor: Zośka123 »

Jeśli macie ochotę zobaczyć jakiś fajny nowy film to nie musicie iść do kina. Wystarczy włączyć zalukaj tv tutaj macie mnóstwo filmów i seriali do wyboru. Ja jak mam wolny wieczór to włączam film robię popcorn i czuje się jak w kinie. A jeśli pytasz o ulubiony film to chyba jest to hobbit.
Awatar użytkownika
special
Posty: 56
Rejestracja: 25 cze 2019, 14:46

Re: Ulubiony film

Post autor: special »

Nie mam ulubionego filmu, ale lubię takie https://www.ipla.tv/wideo/film/Co-mi-zr ... 7ee7c5dafb, polskie. Jak to mówią - dobre, bo polskie i ja się z tym w pełni zgadzam. Tak naprawdę wiem, że wiele osób ma pozytywne zdanie o starym kinie, bo ono miało taką jakąś głębię i sens. Ja się niedawno przekonałam, ale teraz już rozumiem, skąd ten zachwyt. Te filmy są naprawdę mądre i dobrze zbudowane.
Awatar użytkownika
onigiriusz65
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 21:08

Re: Ulubiony film

Post autor: onigiriusz65 »

Według mnie filmy rozpraszają, a edukacja waszej pociechy to bardzo ważna rzecz. Warto trochę wcześniej, niż tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, kupić mu jakieś gadżety do szkoły. Przydatne rzeczy znajdziecie na stronie poniżej.
-------------------------------------
gadżety do szkoły
Awatar użytkownika
handris
Posty: 162
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:44

Re: Ulubiony film

Post autor: handris »

Nie mam jednego ulubionego, ale jeżeli chodzi o seriale to ostatnio na stronie https://www.poradniktv.pl/top/najlepsze ... olatkow/19 udało mi się znaleźć "Wielkie Kłamstewka" i ten serial spodobał mi się na tyle, że nie mogę odejść od komputera oglądając go. Bardzo wciąga :D
Awatar użytkownika
fiolka99
Posty: 321
Rejestracja: 29 mar 2019, 17:55

Re: Ulubiony film

Post autor: fiolka99 »

Swoje ulubione filmy i seriale możesz oglądać na różnych platformach. Przede wszystkim jest to Netfliks oraz HBO GO. Jeśli chcesz mieć do nich dostęp w dużym stopniu, zadbaj o to już dzisiaj. Polecam Ci skorzystanie z https://premium.ihuh.pl/pl/ gdzie znajdziesz świetne okazje w tym obszarze.
Awatar użytkownika
boyce233
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2019, 16:31

Re: Ulubiony film

Post autor: boyce233 »

Horrory lubię

___
systemy drzwi przesuwnych
amogeusż

Re: Ulubiony film

Post autor: amogeusż »

Ja oglądam filmy na Netflix, HBO Go ale dużo filmów nie ma tutaj. Nowe filmy co dopiero wyszły w kinach oglądam na http://www.ultra-cda.pl/ :D
Suuprejów

Re: Ulubiony film

Post autor: Suuprejów »

Teraz w kinach wiadomo jak jest, więc najlepiej urządzić sobie salę kinową u siebie w domu. Telewizor lub rzutnik i kino domowe - https://www.arte24.pl/technologia/gadze ... owe-kupic/ i naprawdę można stworzyć coś fajnego. Ja lubię spędzać czas w domowym zaciszu :)
Awatar użytkownika
Martk2
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:05

Re: Ulubiony film

Post autor: Martk2 »

Głównie celuje w seriale, no ale filmy też raz na jakiś czas oglądam oczywiście:) Ulubiony film najlepiej zobaczyć na większy telewizorze, macie takie może w salonie? Warto może wydać trochę więcej i już coś większego kupić. Na stronie https://www.taniomania.pl/t/telewizory-oled-65-cali znajdziecie świetne telewizory Oled i to aż 65-cio calowe.
ODPOWIEDZ