Prawo jazdy w Warszawie

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
Leopold64
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 16:28

Prawo jazdy w Warszawie

Post autor: Leopold64 »

Cześć. Kto z was zdawał na prawko w Warszawie? W jakich auto szkołach? Mnie niedługo czeka egzamin na prawo jazdy, ale myślę, że jestem całkiem dobrze przygotowany. Głównie dzięki świetnym instruktorom z mojej szkoły. Dajcie znać, jak wy poradziliście sobie z egzaminem i za którym razem go zdaliście ;)
Awatar użytkownika
pawica
Posty: 94
Rejestracja: 23 lis 2019, 14:22

Re: Prawo jazdy w Warszawie

Post autor: pawica »

Ja zdawałam na prawo jazdy w Warszawie, a uczyłam się w szkole jazdy Motostart na Racławickiej. Egzamin zdałam bez problemu, nawet nie musiałam brać dodatkowych godzin bo wszystko udało mi się dobrze ogarnąć podczas kursu.
Awatar użytkownika
Eliza
Posty: 520
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Prawo jazdy w Warszawie

Post autor: Eliza »

A czy zastanawialiście się kiedykolwiek jak wygląda egzamin na prawo jazdy w anglii? Ja trafiłam ostatnio na ciekawy artykuł na stronie internetowej https://skup-aut-gdynia.eu/jak-zrobic-prawo-jazdy-w-uk/, w którym zostało to krótko opisane. Polecam zajrzeć, sądzę, że Was to zainteresuje ;)
Awatar użytkownika
Lecter
Posty: 161
Rejestracja: 09 wrz 2019, 14:06

Re: Prawo jazdy w Warszawie

Post autor: Lecter »

Ja osobiście mogę polecić również rewelacyjną szkołę jazdy z Poznania - https://www.zdajprawko.pl/. Można u nich liczyć na profesjonalne podejście do kwestii nauki - zarówno w przypadku teorii jak i praktyki. Polecam się do nich wybrać bo na pewno będziecie zadowoleni z efektów.
ODPOWIEDZ