Wycena auta na sprzedaż

Luźne rozmowy o motoryzacji. Jakie auto kupić, gdzie wymieniać opony, jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie. Porady, opinie.
Awatar użytkownika
Sedomir1973

Wycena auta na sprzedaż

Post autor: Sedomir1973 »

Cześć. Jako że chcę sprzedać swoje auto, to potrzebna mi będzie wycena samochodu. Na pewno będę musiał odwiedzić jakiegoś rzeczoznawcę, prawda? Może ktoś z was ma już za sobą sprzedaż samochodu i podzieliłby się ze mną wszelkimi radami i wskazówkami? Zależy mi, żeby wszystko poszło szybko i sprawnie.
Awatar użytkownika
Eliza

Re: Wycena auta na sprzedaż

Post autor: Eliza »

A skoro już mowa o samochodach, to czy lubicie sobie czasami poczytać na takie motoryzacyjne tematy na blogach w internecie? Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajnego bloga http://historiaseata.pl/, z którego dowiedziałam się między innymi czy Warto Serwisować Samochód W ASO, a także czy opłaca się kupić samochód z salonu. Tak więc jeśli Was to ciekawi, to polecam zajrzeć ;)
głaz

Post autor: głaz »

Takie auto na sprzedaż warto odpowiednio przygotować. Pod względem czystości również trzeba o nie zadbać. Na szczęście z tego typu produktami obecnie problemu nie ma. Ja na stronie https://autonablask.pl/producent/benbow/ znalazłem to, co mnie interesowało. W ofercie mają całe mnóstwo zarówno kosmetyków, jak i chemii samochodowej.
depp09

Post autor: depp09 »

SKUP AUT WARSZAWA, mieszczący się na Połczyńskiej w mgnieniu oka wycenił moje auto. Równie sprawnie zgarnęli pojazd ode mnie, co wydawało się niemożliwe. A tak to pozbyłem się starego grata, który tylko zabierał miejsce przed domem. Całe szczęście, problem już za mną! Przede wszystkim, okazało się to całkowicie opłacalnym ruchem i wyborem. Poszukiwania potencjalnego kupca zajęłyby mi znacznie więcej czasu a tak to problem już za mną, na dobre! Kontakt z nimi był łatwy co także traktuję tutaj jako ogromny plus. Wszystko poszło jak z płatka!
ODPOWIEDZ