Pomoc drogowa Pomocnik24h

Wszystko, co chcesz polecić lub odradzić innym. Rekomendowane strony w Internecie, oceny, uwagi.
Awatar użytkownika
efraim1973
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 5:54

Pomoc drogowa Pomocnik24h

Post autor: efraim1973 »

Korzystaliście kiedykolwiek z usług firmy Pomocnik24h? Szukam opinii na ich temat w razie, gdybym potrzebował tego rodzaju usług. Znacie ich? Sądzicie, że w nagłym wypadku warto się z nimi kontaktować?
Awatar użytkownika
Ładysław68
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 8:17

Re: Pomoc drogowa Pomocnik24h

Post autor: Ładysław68 »

Pewnie, że warto. Mnie nie raz uratowali, kiedy stanąłem na drodze z przeróżnych powodów. Mogą na przykład wymienić koło lub zwyczajnie odholować auto i wszystko to, co zmieści im się na platformie. Co ważne, szybko dojeżdżają na miejsce i mają naprawdę profesjonalne podejście, a przy tym konkurencyjne ceny.
żuczek

Re: Pomoc drogowa Pomocnik24h

Post autor: żuczek »

Mnie ostatnio bardziej niż pomoc drogowa potrzebna była wulkanizacja. Jak to zwykle bywa uszkodziłem oponę w najmniej odpowiednim momencie. W sieci natrafiłem na https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-warszawa/ i zadzwoniłem. Okazało się, że to mobilna wulkanizacja, która z całym sprzętem dojeżdża do klienta. Nawet nie miałem pojęcia, że takie usługi są dostępne :)
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 146
Rejestracja: 23 sie 2019, 14:34

Re: Pomoc drogowa Pomocnik24h

Post autor: kapka »

Ja kiedyś korzystałem z firmy Pomoc drogowa Berlin i mogę powiedzieć,że mają bardzo konkurencyjne ceny. Sprawnie odholowali auto do wskazanego przeze mnie warsztatu.
Zło

Re: Pomoc drogowa Pomocnik24h

Post autor: Zło »

Też ostatnio musiałem skorzystać z usług firmy, która zajmuje się pomocą drogową. Zdecydowałem się na usługi https://www.laweta-swiecko.com.pl/ i mogę ich polecić wszystkim osobom że Świecka i okolic. Nie będziecie tego żałowali
kacperuś02314

Re: Pomoc drogowa Pomocnik24h

Post autor: kacperuś02314 »

Właśnie zastanawiam się czy każda Laweta Skoczów jest profesjonalna? Nie mam pojęcia która firma z tego miasta jest dostępna całodobowo, więc mam nadzieje, że polecicie mi kogoś sprawdzonego przez siebie.
Koło

Re: Pomoc drogowa Pomocnik24h

Post autor: Koło »

Gdy zdarzy wam się wypadek poza granicami kraju, to myślę, że może wam się przydać kontakt do Laweta Berlin Oni mają doświadczenie w takich sytuacjach I sprawnie sobie z tym radzą. Lepiej oddać auto do warsztatu w Polsce, niż liczyć na wspaniałomyślność niemieckich mechaników
ODPOWIEDZ