spór z bankiem - co robić?

Porady i pomoc prawna, polecane kancelarie, sprawdzeni prawnicy i adwokaci. Wymiana informacji, doświadczeń i uwag.
Awatar użytkownika
Elora
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2023, 15:48

spór z bankiem - co robić?

Post autor: Elora »

Witajcie forumowicze. Piszę do was, ponieważ mam pewien problem z bankiem i szukam wyjścia z sytuacji. Wiem, że to może być stresujące, ale liczę też na jakieś rady od was. Czy poza tym polecacie mi jakiegoś radcę prawnego w Łodzi? Wydaje mi się, że bez konsultacji z takim specjalistą się nie obejdzie, więc dajcie znać, jakie kancelarie powinnam mieć na uwadze. Dziękuję :)
Wiśnia

Re: spór z bankiem - co robić?

Post autor: Wiśnia »

Gwarancją legalności WIBOR, czyli Warszawskiej Stopy Procentowej Referencyjnej, jest jej zgodność z regulacjami prawnymi oraz nadzór ze strony Komisji Nadzoru Finansowego. WIBOR jest obliczany na podstawie ofert depozytowych banków uczestniczących w systemie, co zapewnia transparentność i wiarygodność tej stopy. Dodatkowe informacje na temat mechanizmów zapewniających legalność WIBOR można znaleźć pod adresem https://biznes.pap.pl/pl/news/writeToUs ... mediaroom) co jest cennym źródłem wiedzy dla wszystkich zainteresowanych.
ODPOWIEDZ