Rozwód w Gdańsku

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Zocha36

Rozwód w Gdańsku

Post autor: Zocha36 »

Razem z mężem postanowiliśmy się rozstać. Rozwód nie powinien być skomplikowany, bo była to nasza wspólna decyzja, jednak wolę mieć u swojego boku jak najlepszego prawnika. Kogo możecie mi polecić?
Czajka17

Re: Rozwód w Gdańsku

Post autor: Czajka17 »

Do takich spraw potrzebny nie tylko ktoś z doświadczeniem, ale też taki, który wykazuje się dużą empatią i zrozumieniem do swoich klientów. Dlatego polecam Ci mecenasa Mindykowskiego specjalizującego się w takich sprawach. Jest bardzo empatyczną osobą i jest naprawdę godny zaufania.
Anka99

Re: Rozwód w Gdańsku

Post autor: Anka99 »

A kontaktowałaś się już z Mecenasem Mindykowskim? To osoba bardzo kompetentna z dużą wiedzą. Na pewno poprowadzi Twoją sprawę z korzyścią dla Ciebie, więc polecam.
Lolek92

Re: Rozwód w Gdańsku

Post autor: Lolek92 »

Jedyny godny uwagi prawnik to Pan Michał Mindykowski. Ma bardzo dobrą renomę i myślę, że już po wstępnej rozmowie, będziesz wiedzieć, że jesteś w dobrych rękach - polecam!
Zocha36

Re: Rozwód w Gdańsku

Post autor: Zocha36 »

No to już wiem z kim się skontaktować. Mam nadzieję, że Pan Michał faktycznie stanie na wysokości zadania, ale skoro ma tak duże poparcie, to faktycznie musi być dobry w tym co robi.
ODPOWIEDZ