Złota rączka Kraków

Zakątek pełen rozmaitości. Nie wiesz, gdzie dopasować wpis, który chcesz dodać? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Albrecht
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2021, 19:54

Złota rączka Kraków

Post autor: Albrecht »

Siemka forumowicze. Myślicie, że są jeszcze jakieś złote rączki od naprawy AGD w Krakowie? Pewnie, zdarzają się firmy polecane, które raczej na brak zleceń nie narzekają. Mimo wszystko nie widze już tylu specjalistów co kiedyś. Zacząłem się jaki czas temu zastanawiać, dlaczego tak jest, ale nie mam w zasadzie żadnego pomysłu, a wy? Jak w takim razie radzicie sobie z awariami urządzeń w domu?
mekka

Re: Złota rączka Kraków

Post autor: mekka »

Naprawa i serwis sprzętów gospodarstwa domowego mogą być uciążliwe, a konieczność odwiedzenia sklepu lub punktu obsługi może wywołać dodatkowy stres. Usługi takie jak te oferowane przez https://naprawa.pl/serwis-agd/bedzino umożliwiają łatwy i wygodny sposób naprawy urządzeń bez konieczności opuszczania domu.
marek22

Re: Złota rączka Kraków

Post autor: marek22 »

Jesli samemu potraficie co nieco naprawić to polecam sklep internetowy z częściami i akcesoriami gdzie kupiłam niedawno części do maszynki Zelmer udało mi się samodzielnie naprawić maszynkę do mielenia i jestem dumna z takiego osiągnięcia.
ODPOWIEDZ